Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σχολή Πυροσβεστών - Γενικές Πληροφορίες

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 3 45
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Μιχαήλ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μιχαήλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 17:46
Τι σημαίνει το που έχει σαν απόφθεγμα η Πυροσβεστική Ακαδημία ;
Επιστροφή στην κορυφή
Geor24 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Geor24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 18:08
Καλησπέρα μάγκες. Είμαι επιτυχών. Θέλω, Αν γνωρίζει κάποιος ποιες είναι οι βασικές διαφορές κάποιου πυροσβέστη παραγωγικής σχολής και κάποιου μη παραγωγικής. Για παράδειγμα υπάρχει μισθολογική διαφορά η διαφορά στην βαθμολογική εξέλιξη ;
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 07:18
Θα ήθελα να μου πείτε Μια γνώμη Σχετικα με την Πυροσβεστική Ακαδημια-Ανθυποπυραγων.

Βλέπω βιντεακια αλλά δεν γνωρίζω εάν μου αρέσει η δουλειά. Εχετε καμία άποψη πανω σε αυτήν την εργασία καθημερινότητα, μισθός κλπ.

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 3 45

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com