Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΑΕΝ: Μετεγγραφή σε Σχολή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 4 56
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 11600
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Νοεμβρίου/2014 ώρα 19:08
Αρχικά αποστάλθηκε από Δήμητρα Τρωιάννου Δήμητρα Τρωιάννου Έγραψε:

Φίλε DYK γνωρίζεις πότε μπορούμε να κάνουμε πάλι την αίτηση για μεταγραφή; Πέρασα φέτος πλοίαρχος στην ΑΕΝ Κρήτης πήρα μεταγραφή για τον Ασπρόπυργο και το μετάνιωσα και θέλω να ξαναπάω πίσω πάλι. Πρέπει να το δηλώσω πριν το μπάρκο ή μετά;

Όχι δεν γίνεται να πάρεις δεύτερη μεταγραφή σε ένα έτος δυστυχώς.

Του χρόνου μπορείς να αιτηθείς πάλι
Επιστροφή στην κορυφή
Δήμητρα Τρωιάννου Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δήμητρα Τρωιάννου Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Νοεμβρίου/2014 ώρα 21:56
Άρα μόλις ξεμπαρκάρω και κάνω την εγγραφή μου στο Β εξάμηνο μπορώ να κάνω αίτηση μεταγραφή. Οκ σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!
Επιστροφή στην κορυφή
δημητρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση δημητρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Οκτωβρίου/2015 ώρα 16:39
Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω τι παίζει με τις μεταγραφές πέρασα αεν κρήτης φέτος και μου είπαν πως μεταγραφές για οικονομικούς λόγους δεν θα ικανοποιηθούν... Ωστόσο εγω έκανα αίτηση στο υπ ναυτιλίας... Ξέρετε εσείς τίποτα γιατι εδώ με έχουν φρικάρει πως δεν πρόκειται να πάω αθήνα που θέλω
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 15/Νοεμβρίου/2010
Θέση: Εμπ. Ναυτικό
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3047
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Νοεμβρίου/2015 ώρα 02:09
Αρχικά αποστάλθηκε από δημητρης δημητρης Έγραψε:

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω τι παίζει με τις μεταγραφές πέρασα αεν κρήτης φέτος και μου είπαν πως μεταγραφές για οικονομικούς λόγους δεν θα ικανοποιηθούν... Ωστόσο εγω έκανα αίτηση στο υπ ναυτιλίας... Ξέρετε εσείς τίποτα γιατι εδώ με έχουν φρικάρει πως δεν πρόκειται να πάω αθήνα που θέλω

Υποθέτω που στο είπαν. Μην μασάς, εκεί που σου είπαν εσένα αυτό, εμένα μου είπαν ότι δεν υπάρχει χώρος στην εστία για να μείνω, τρελάθηκα απτην αγωνία μου, και οταν είχα πάει, διαπίστωσα κάμποσα ελεύθερα κρεββάτια.troll-ιά τρελή. Μην ανησυχεις, θα πας Ασπρόπυργο.

edit: Καλώς ήρθες στο ένδοξο Ε. Ν
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επιστροφή στην κορυφή
antonis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση antonis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 11:17
Καλημέρα παιδιά έκανα άίτηση για ασπροπύργο. Λέτε είναι καλή σχολή. Εγώ έχω ακούσει διάφορα. Ισχύουν αυτα που λένε; Δηλαδή άμα δεν διαβάσεις πτυχίο δεν παίρνεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκέπτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Επισκέπτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Νοεμβρίου/2018 ώρα 16:07
Πήγα Ασπρόπυργο με μεταγραφή στο β εξάμηνο στο οποίο φοιτώ τώρα. γινεται να πάρω πάλι μεταγραφή για το γ εξάμηνο στην προηγούμενη αεν που ήμουνα;
Επιστροφή στην κορυφή
Νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιουλίου/2021 ώρα 11:06
Καλημέρα σας μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Εγώ που είμαι από Ηράκλειο και θέλω ΑΕΝ Χανίων σε περίπτωση που δεν φτάσουν οι θέσεις και πάω σε άλλη ΑΕΝ θα μπορέσω να πάρω μεταγραφή στα Χανιά τα οποία δεν ο τόπος διαμονής μου;

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 4 56

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com