Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2021 Ε ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ (Λαγός)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ΑΝΟΝΥΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΝΟΝΥΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 23:24
Αρχικά αποστάλθηκε από X21 X21 Έγραψε:

Εμένα φιλαράκι που παρουσιάστηκε λαγό μου είπε οτι πας παρουσιάζεσαι και την ίδια ή και την επόμενη μέρα φευγεις και πας σε αλλο στρατόπεδο

Ισχύει. Αλλά αρκετοί θα μείνουν και σε μονάδες μέσα στο ίδιο στρατόπεδο του Λαγού
Επιστροφή στην κορυφή
zaratoustras Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση zaratoustras Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 16:54
Καλησπέρα σε όλους,565 ΤΠ/ΕΟΔ (Λαγός) Εφοδιασμού Μεταφορών εγώ. Διάβασα πως το ΕΟΔ δηλώνει Εκτός Οργανικής Δύναμης άρα μάλλον πρώτη-δεύτερη μέρα πηγαίνουμε αλλού.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 12:23
Καλησπέρα στην ομάδα!

Πήρα την πρωτοβουλία και δημιούργησα μια ομάδα στο Facebook με το όνομα '2021 Ε ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ (Λαγός) ' για μια ομαλότερη και άμεση επικοινωνία όλων όσων παρουσιάζονται.

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να κάνουν αίτημα και θα τους εγκρίνω άμεσα.

Καλή μας θητεία !
Επιστροφή στην κορυφή
Μιχάλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μιχάλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 04:29
Καλησπέρα αδερφέ, ε εσσο 2021 ΛΑΓΟΣ είμαι απο αθήνα, όποιος είναι απο αθήνα ας στείλει μήπως μαζευτούμε καμία 10αρια άτομα και πάμε μαζί επάνω... ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Τάσος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Τάσος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 14:04
Καλημέρα μάγκες,

Άμα είστε από Θεσσαλονίκη θα πάτε στα ΚΤΕΛ Θεσσαλονίκης και θα βγάλετε εισιτήριο για Διδυμότειχο πήγα σήμερα 15/9/2021 και με ενημέρωσαν πώς θα πάμε με ΚΤΕΛ. Το λεωφορείο θα φύγει στις 12:00 το βράδυ. Εγώ προσωπικά θα παρουσιαστώ στις 20 του μηνός παρόλα αυτά φαντάζομαι και για τις υπόλοιπες τέσσερις ημέρες που θα παρουσιαζόμαστε η διαδικασία είναι η ίδια καλύτερα να πάτε να βγάλετε εισιτήριο όσο πιο νωρίς γίνεται.(Για όσους αναρωτιούνται αν μπορείς να πας με τρένο δεν γίνεται διότι έγινε ένα ατύχημα στη διαδρομή προς Αλεξανδρούπολη και φτιάχνουν τις ράγες)

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com