Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2021 Ε ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ (Λαγός)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ApostolisVI Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ApostolisVI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2021 Ε ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ/ΕΟΔ (Λαγός)
    Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 14:06
Καλησπέρα στην ομάδα! Ελάτε να μαζευτούμε όλοι όσοι είμαστε για Λαγό. Επίσης παραθέστε πληροφορίες όπως π. Χ. Πως να πάμε εκεί ή ότι άλλο θέλετε.

Πάμε δυνατά!
Whoever saves one life saves the world entire.
Επιστροφή στην κορυφή
panospod Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 31/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση panospod Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 14:09
Καλησπέρα και εγω εκει παρουσιαζομαι ενω ειχα δηλωσει Λεσβο, Ειναι καλα; Εχω κατανεμηθει για Ερευνας Πληροφορικης

Επεξεργάστηκε από panospod - 31/Αυγούστου/2021 ώρα 14:10
Επιστροφή στην κορυφή
ApostolisVI Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ApostolisVI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 14:27
Και εγώ Κύπρο δήλωσα σειρά. Θα την ξαναδηλώσω όταν πάω εκεί αλλά να ξέρεις έχω ακούσει μικτές απόψεις.

Μειονεκτήματα
Θα ζήσουμε σκληρό χειμώνα και πολλή λάσπη.

Πλεονεκτήματα
Είναι κοντά στην Θεσ/νίκη (εάν είσαι από εκεί), είναι πιο φθηνά στον Έβρο τα πάντα και έχει μία μέτρια προς την διασκεδαστική ζωή για τις εξόδους.

Όσο για έρευνας και πληροφορικής δεν γνωρίζω να σου απαντήσω.
Επιστροφή στην κορυφή
panospod Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση panospod Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 14:32
Απο αθηνα είμαι, και ψαχνω να βρω πως θα παω εκει τωρα...
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΟΝΥΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΝΟΝΥΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 17:36
Το 565 είναι σε στρατόπεδο στο χωριό Λαγός του Δήμου Διδυμοτείχου.
Βρίσκεται ενδιάμεσα στην Ορεστιάδα και στο Διδυμότειχο
Μπορεί κανείς να φτάσει εκεί αεροπορικώς στην Αλεξανδρούπολη. Έξω από το αεροδρόμιο περνάει ανά μία ώρα λεωφορείο του ΚΤΕΛ για Ορεστιάδα. Η διαδρομή Αλεξανδρούπολη - Διδυμότειχο με λεωφορείο είναι 1,5 ώρα.
Άλλος τρόπος να ταξιδέψει κανείς ως εκεί είναι με ΚΤΕΛ Αθήνα - Διδυμοτειχο περίπου 11-12 ώρες
Θεσσαλονίκη - Διδυμοτειχο 6 ώρες

Επιστροφή στην κορυφή
Ιωαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ιωαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 18:24
Καλησπερα σας εχω καταταγει 21 Σεπτεμβριου στο στρατοπεδο Λιτοχωρου 592 για εφοδιασμο μεταφορων. Πως ειναι εκειντο στρατοπεδο; Ποσος καιρος ειναι η εκπαιδευση και μετα σε ποια στρατοπεδα μπορει να παρει καποιος μεταθεση ιδανικα στην αθηνα; Σας ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή
X21 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση X21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 20:50
Γεια σας μάγκες, και γω Λαγο, Υγειονομικό απο Αθήνα, ξέρετε πόσες μέρες θα κάτσουμε εκει;
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΟΝΥΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΝΟΝΥΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2021 ώρα 21:09
Αρχικά αποστάλθηκε από X21 X21 Έγραψε:

Γεια σας μάγκες, και γω Λαγο, Υγειονομικό απο Αθήνα, ξέρετε πόσες μέρες θα κάτσουμε εκει;

Όταν λες πόσες μέρες; Πώς το εννοείς;
Επιστροφή στην κορυφή
ApostolisVI Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ApostolisVI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 00:02
Κάτι λιγότερο από ένα μήνα λογικά. Μετά όπου μας πάρουν τον καθένα.
Επιστροφή στην κορυφή
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 04/Ιουνίου/2021
Πόντοι: 79
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 00:20
Αρχικά αποστάλθηκε από Ιωαννης Ιωαννης Έγραψε:

Καλησπερα σας εχω καταταγει 21 Σεπτεμβριου στο στρατοπεδο Λιτοχωρου 592 για εφοδιασμο μεταφορων. Πως ειναι εκειντο στρατοπεδο; Ποσος καιρος ειναι η εκπαιδευση και μετα σε ποια στρατοπεδα μπορει να παρει καποιος μεταθεση ιδανικα στην αθηνα; Σας ευχαριστω πολυ

Το όπλο ή το σώμα που είσαι δε παίζουν κανένα ρόλο αν υπάρχουν οι κατάλληλες γνωριμίες να σε πάνε Αθήνα. Το πιο εύκολο για να πάρεις μετάθεση είναι το Πεντάγωνο (Τ/ΓΕΣ κυρίως)
Επιστροφή στην κορυφή
giwrgos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giwrgos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 11:13
Μαγκες και εγω ε εσσο τωρα μπαινω στο λαγος εγω ειμαι απο σερρες σειρουλες καντε με ετοιμα στο ινστα να τα πουμε _.pakos το εχω
Επιστροφή στην κορυφή
panospod Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση panospod Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 12:05
Μηπως να κανει καποιος καμια ομαδα στο fb να τα λεμε απο εκει πιο ευκολα;
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 12:47
Παιδιά ξέρεις κάποιος να μας κατατοπίσει τι παίζει με το στρατόπεδό Λαγός (μονάδα πυροβολικό). Πχ. Αν έχει θέρμανση, τι παίζει με τα μπάνια (κάπου διάβασα ότι έχει μία τουαλέτα για 60 άτομα), και γενικά μειονεκτήματα πλεονεκτήματα.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΟΝΥΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΝΟΝΥΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 13:46
Αρχικά αποστάλθηκε από Nikos Nikos Έγραψε:

Παιδιά ξέρεις κάποιος να μας κατατοπίσει τι παίζει με το στρατόπεδό Λαγός (μονάδα πυροβολικό). Πχ. Αν έχει θέρμανση, τι παίζει με τα μπάνια (κάπου διάβασα ότι έχει μία τουαλέτα για 60 άτομα), και γενικά μειονεκτήματα πλεονεκτήματα.

Το ότι παρουσιαζόμαστε στο Λαγό δεν σημαίνει ότι θα μείνουμε εκεί.
Την πρώτη μέρα θα περάσουμε από γιατρούς και θα μας δώσουνε ρούχα.
Αμέσως μετά, την ίδια ή την επόμενη μερα θα πάρουμε φύλλο πορείας για τις μονάδες που έχουμε μετάθεση. Κάποιοι Θα μείνουν στο Λαγό κάποιοι θα πάνε σε αλλα στρατόπεδα στη γύρω περιοχή και έχει αρκετά στρατόπεδα μέχρι ψηλά στα Ρίζια
Επιστροφή στην κορυφή
X21 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση X21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2021 ώρα 23:10
Εμένα φιλαράκι που παρουσιάστηκε λαγό μου είπε οτι πας παρουσιάζεσαι και την ίδια ή και την επόμενη μέρα φευγεις και πας σε αλλο στρατόπεδο
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com