Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΔΕΑ ή Ειδικές Δυνάμεις;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Απενεργοποιημένο Μέλος

Μέλος από: 14/Μαρτίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 219
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 20:51
Μου το ειπαν μετα αλλα θελω να παω μονιμος κιολας. Θελω σμυ
παρεπιπτοντως μαγκες ξερες Κανεις τι μπορω να κανω με τον προγραμματισμο που δεν τον καταλαβαινω;
Επιστροφή στην κορυφή
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 12/Σεπτεμβρίου/2010
Πόντοι: 169
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 20:54
Τον Σταυρό Σου να πεσουν ευκολα θεματα :)
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Απενεργοποιημένο Μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 21:09
Αρχικά αποστάλθηκε από Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ Έγραψε:

Τον Σταυρό Σου να πεσουν ευκολα θεματα :)
εγω θελω μια προταση ρε φιλε μου πως διαβαζατε και τως καταλαβαινατα τι ιθελε;
Επιστροφή στην κορυφή
Titis Δες τη Λίστα

Μέλος από: 04/Μαΐου/2011
Πόντοι: 190
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Titis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 21:33
Στον προγραμματισμό εγώ προσωπικά από το καλοκαίρι που έχω αρχίσει ιδιαίτερα έχω λύσει του κόσμου τις ασκήσεις. Εχω γεμίσει 2 τετράδια Α4. Πιστεύω πως το παν είναι να λύσεις όσες πιο πολλές ασκήσεις. Την θεωρία την μαθαίνεις εύκολα οπότε μην σε αγχώνει αυτό. Αν δεν πας φροντηστήριο λυπάμαι αλλά δεν θα έχει και πολλές ελπίδες. Αν κρίνω από εμάς ότι έχω κάνει απ΄το καλοκαίρι τα κάναμε σε 6 διδακτικές ώρες. Καταλαβαίνεις...
Επιστροφή στην κορυφή
MortalMan Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Δεκεμβρίου/2011
Πόντοι: 22
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση MortalMan Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 21:56
Αρχικά αποστάλθηκε από ΔΕΑ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟΥ ΔΕΑ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟΥ Έγραψε:

εγω πηγα ΔΕΑ πυροβολικου κ περασα αρκετα καλα μπορω να πω, να σκεφτεις οτι δεν περασα ποτε στοιβο μαχης κ σε ολη μου την θητεια εκανα μονο 4 βολες με το οπλο μου! Βεβαια εχεις αλλες ευθυνες γιατι σου χρεωνουν πολλα υλικα κ αν γινει καμια στραβη θα τρεχεις κ δεν θα φτανεις. Η επιλογη ειναι δικη σου εσυ ξερεις!
Πότε ρε φίλε έγιναν αυτά που λες; Κι εγω ΔΕΑ (ΠΒ) ήμουν αλλά μόνο με πυροβόλα έκανα τουλάχιστον 8 βολές στο Πεύκο χώρια πόσες με το όπλο σε Πεύκο &Έβρο! Ο στοίβος μάχης είχε καταργηθεί τότε, λίγο πρίν καταταχθώ! Για τα υλικά έχεις δίκιο και ειδικά αν πέσεις σε μονάδα με χαμηλόβαθμα στελέχη, είσαι υπόλογος στο διοικητή!
Ισχύς δια της γνώσης
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Απενεργοποιημένο Μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 02:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Titis Titis Έγραψε:

Στον προγραμματισμό εγώ προσωπικά από το καλοκαίρι που έχω αρχίσει ιδιαίτερα έχω λύσει του κόσμου τις ασκήσεις. Εχω γεμίσει 2 τετράδια Α4. Πιστεύω πως το παν είναι να λύσεις όσες πιο πολλές ασκήσεις. Την θεωρία την μαθαίνεις εύκολα οπότε μην σε αγχώνει αυτό. Αν δεν πας φροντηστήριο λυπάμαι αλλά δεν θα έχει και πολλές ελπίδες. Αν κρίνω από εμάς ότι έχω κάνει απ΄το καλοκαίρι τα κάναμε σε 6 διδακτικές ώρες. Καταλαβαίνεις...
απο θεωρια σθπερ το προβλιμα ειναι οτι δεν καταλαβαινω τοσο καλα γιατι αλλαχα φρο τον σεπτεμβριο και ο προηγουμενος δεν μας ειχε κανει καθολου αλγοριθμο το καλοκαρι αποτε καταλαβαινεις. Ζορικα αλλα τορα τα χριστουγεννα ειναι γη εππαγελιας
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com