Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
joeyj Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 71
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση joeyj Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 14:22
Αρχικά αποστάλθηκε από Σωτηρης Σωτηρης Έγραψε:

Το 575 στην αυλωνα ειναι οντως πιο χαλαρα (εχει πολλες αγγαρειες και υπηρεσειες) κ εκτος απο αυτο τραβαει μεγαλη εμλοκη που σημαινει οτι δεν εχουν εξοδους. Οχι οτι στον βολο δεν εχει αγγαρειες (ολα τα σωματα εχουν) αλλα εκει θα κανετε και καποια ενδιαφερον πραγματα οπως αποβασεις, πεζοπορειες, εληκοπτερια, θαλασεια, αραχνη, σκηνακια, κατοικιμενους τοπους και διαφορα αλλα. Οσο για την κολυμβηση joeyj δεν θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα ! Αν εχετε καποια απορια και μπορω να σας βοηθεισω ευχαριστως.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες φιλε! Επιτελους βρηκα κ εναν που να γνωριζει απο πεζοναυτες! Και καλη θητεια! Παντως λεω απο σωμα και γυμναστικη πρεπει να γινονται φορεροι οι ειδικοδυναμιτες!
Επιστροφή στην κορυφή
maridas Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2010
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση maridas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 07:33
Αρχικά αποστάλθηκε από joeyj joeyj Έγραψε:

Παιδια μπαινω ειδικες δυναμεις τον νοεμβρη, μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει; Εχω διλλημα αναμεσα σε λοκ κ πεζοναυτες. Ας μου πει καποιος την γνωμη του
φιλε και εγω λογικα θα μπω νοεμβρη... Λοκ. Φιλε χωρις δευτερη σκεψη!
Επιστροφή στην κορυφή
asimike Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2010
Πόντοι: 828
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση asimike Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 18:02
Αρχικά αποστάλθηκε από maridas maridas Έγραψε:

Παιδια μπαινω ειδικες δυναμεις τον νοεμβρη, μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει; Εχω διλλημα αναμεσα σε λοκ κ πεζοναυτες. Ας μου πει καποιος την γνωμη του
μακρια απο πεζοναυτες! Ουτε μοναδα δεν κανουν οι γιςταδεσ. Καλα ειχαν κανει και τους εβγαλαν τα μορια για ενα διαστημα... ΛΟΚ και ξερο ψωμι και συγκεκριμενα αν εχει βισμα αλεξιπτωτα. Αποψη μ
ΕΛΛΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή
joeyj Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2010
Πόντοι: 71
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση joeyj Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 01:23
Δεν νομιζω να ειναι τοσο τραβιγμενα οσο τα λες για τους πεζοναυτες asimike...
Επιστροφή στην κορυφή
GREEK MARINE Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GREEK MARINE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 05:13
αδελφέ αν θες να με ακούσεις πήγαινε πεζοναύτης να νιώσεις!!! παντού καλά είναι αλλα θα φας φρίκες μέσα στο 575 ή στο 505 είναι η εκπαίδευση αριστη και σκληρή!!
...

Επεξεργάστηκε από Nassos - 13/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 11:29
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 17/Αυγούστου/2010
Πόντοι: 176
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 23:42
[/QUOTE] μακρια απο πεζοναυτες! Ουτε μοναδα δεν κανουν οι γιςταδεσ. Καλα ειχαν κανει και τους εβγαλαν τα μορια για ενα διαστημα... ΛΟΚ και ξερο ψωμι και συγκεκριμενα αν εχει βισμα αλεξιπτωτα. Αποψη μ
[/QUOTE]
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 17/Αυγούστου/2010
Πόντοι: 176
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 23:43
Αρχικά αποστάλθηκε από asimike asimike Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από maridas maridas Έγραψε:

μακρια απο πεζοναυτες! Ουτε μοναδα δεν κανουν οι γιςταδεσ. Καλα ειχαν κανει και τους εβγαλαν τα μορια για ενα διαστημα... ΛΟΚ και ξερο ψωμι και συγκεκριμενα αν εχει βισμα αλεξιπτωτα. Αποψη μ
Επιστροφή στην κορυφή
samloxias Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 12/Φεβρουαρίου/2013
Πόντοι: 363
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση samloxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Σεπτεμβρίου/2015 ώρα 00:25
Βρέ γα@μ* τί έχω να ακούσω άλο εδώ μεσα. Άιντε ξερόλες
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com