Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΣΤΥΑ ή ΣΝΔ;

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
the king Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 10/Δεκεμβρίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση the king Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΣΤΥΑ ή ΣΝΔ;
    Αποστολή: 10/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 00:31
Καλησπερα παιδια! Καταρχας χρονια πολλα για τα Χριστουγεννα που πλησιαζουν να ειστε καλα! Λοιπον, ειμαι μαθητης δευτερας λυκειου και προσανατολιζομαι πιο πολυ για στρατιωτικες σχολες. Εχω κοιταξει λιγο την ΣΤΥΑ και την ΣΝΔ. Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε οσοι ξερετε; Ποια ειναι τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα καθε σχολης?
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Απριλίου/2011
Πόντοι: 283
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 16:57
Αρχικά αποστάλθηκε από the king the king Έγραψε:

Καλησπερα παιδια! Καταρχας χρονια πολλα για τα Χριστουγεννα που πλησιαζουν να ειστε καλα! Λοιπον, ειμαι μαθητης δευτερας λυκειου και προσανατολιζομαι πιο πολυ για στρατιωτικες σχολες. Εχω κοιταξει λιγο την ΣΤΥΑ και την ΣΝΔ. Μηπως μπορειτε να με βοηθησετε οσοι ξερετε; Ποια ειναι τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα καθε σχολης;
φιλε αρχικα καλησπερα. Ζητας πληροφοριες για καποιες σχολες, αυτες μπορεις να τις βρεις Σε Αυτο το Φορουμ υπαρχουν στην ενοτητα ¨΄στρατιωτικες σχολες¨¨ θεματα για αυτες τις δυο σχολες. Ψαξε. Καλη επιτυχια και μακαρι να πετυχεις τον στοχο σου!
Επιστροφή στην κορυφή
the king Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 10/Δεκεμβρίου/2011
Πόντοι: 2
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση the king Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 17:50
Ευχαριστω πολυ! Να 'σαι καλα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com