Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΣΧΑΛ - Σχολή Αλεξιπτωτιστών

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 10 1112
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
E.D. Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 25/Απριλίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 32
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση E.D. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιουνίου/2021 ώρα 23:53
Μπορείς να μάθεις αν θα κάνει άλματα Ή απλά θα εκπαιδευθεί ως καταδρομέας και θα μείνει 1η η 2α μαλ σαν καταδρομέας γιατί έτσι έχω μαθει
Επιστροφή στην κορυφή
MAYROS.ODERPAS Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 06/Μαΐου/2021
Πόντοι: 164
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση MAYROS.ODERPAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουνίου/2021 ώρα 11:29
Αρχικά αποστάλθηκε από E.D. E.D. Έγραψε:

Μπορείς να μάθεις αν θα κάνει άλματα Ή απλά θα εκπαιδευθεί ως καταδρομέας και θα μείνει 1η η 2α μαλ σαν καταδρομέας γιατί έτσι έχω μαθει
Απο που τα μαθαινεις αυτα φιλε μου! Αυτα που σου λενε ΔΕΝ υπαρχουν
Η ΣΧΑΛ ειναι σχολειο πας εθελοντικα περνας καποιες αθλητικες εξετασεις αφου της περασεις... Και αν μπορεις και το τελειωσεις τοτε θα κανεις 5-6 αλματα τελος
Γινεσαι αλεξιπτωτιστης Καταδρομεας περνεις την πουλαδα και πας η 1η η 2η μαλ
Επιστροφή στην κορυφή
3kR Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 26/Ιουνίου/2021
Πόντοι: 138
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 3kR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουνίου/2021 ώρα 13:59
Αρχικά αποστάλθηκε από Johnny Beagle Johnny Beagle Έγραψε:

Καλησπέρα, ηθελα να ρωτήσω εαν γνωριζετε αν κατά τη διάρκεια της θητείας, χωρίς να ειμαι καταδρομεας, μπορώ να μπω στη ΣΧΑΛ και να περασω ΣΒΕΑ. Εχετε ακούσει να γίνεται κατι τέτοιο; Αυτη τη στιγμη εχω κανει ΛΥΒ και ειμαι στο ΠΖ

Γινεται φιλε μου. Αν πας στο ταγμα εναεριου ανεφοδιασμου 865. Θα σας πουν να πατε σχαλ θα περασετε το σχολειο και θα παρετε τιμητικα πρασινο μπερε χωρις να εισαι κατοδρομεας ουτε σε στρατοπεδο καταδρομέων . Θα μπενετε το πρωι σχαλ το απογευμα βραδυ πισω στο στρατοπεδο σας. Απορω ολοι εδω μεσα ενας δεν το ξερει;
Επιστροφή στην κορυφή
🦍 alexiptota Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 🦍 alexiptota Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2021 ώρα 02:27
Καλησπέρα μπαίνω με τη Ε εσσο είμαι στρατό ξηράς δήλωσα στο email που μου ήρθε ειδικές δυνάμεις ! Θα ήθελα να πάω αλεξίπτωτα τα αθλήματα τα βγάζω και πολύ παραπάνω μάλιστα θέλω να ρωτήσω αν παίζει το βύσμα τεράστιο ρόλο αλλιώς αν δεν εχω ελπίδες να στραφώ προς 35ΜΚ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 10 1112

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com