Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Δεν μπορώ να συνδεθώ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 7 89 10>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ηλεκτρα15 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 02/Σεπτεμβρίου/2013
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 151
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ηλεκτρα15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2014 ώρα 15:52
Και δες το ονομα να ειναι σωστο. Γιατι καποιες φορες το αλλαζει
and so will the world end,I think,a victim of love rather than hate.For love's ever been the more destructive weapon
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Παναγιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2014 ώρα 17:56
Μόλις κάνω σύνδεση μου βγάζει "Συνδεθήκατε μ' επιτυχία, παρακαλώ περιμένετε για να επιστρέψετε στο Forum" αλλά μετά τα ίδια πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Πόντοι: 11015
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Νοεμβρίου/2014 ώρα 14:06
Χωρίς να γνωρίζω το username σου δεν μπορώ να βοηθήσω.

Αν θε σόμως κάνει πρώτα κλικ στο http://www.ellinikos-stratos.com/forum/remove_cookies.asp και μετά ξαναπροσπάθησε
Επιστροφή στην κορυφή
aris 1943 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aris 1943 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2015 ώρα 17:49
Παταω τον κωδικο σωτστα αλλα δε μπορω να συνδεθω γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2015 ώρα 20:32
Τι σου γράφει δηλαδή;
Επιστροφή στην κορυφή
aris 1943 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aris 1943 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2015 ώρα 21:01
Λάθος

Πάνω από 3 αποτυχημένες προσπάθειες σύνδεσης στον τρέχον λογαριασμό.
Παρακαλώ εισάγετε ξανά τα στοιχεία σας, μαζί με τον κωδικό ασφαλείας. Αυτο γραφει ανω το παταω σωστα με την μια
Επιστροφή στην κορυφή
aris 1943 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 18/Σεπτεμβρίου/2014
Πόντοι: 316
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aris 1943 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2015 ώρα 21:37
Τωρα μπηκε τ να πω δε ξερω γτ μου το εκανε αυτο
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2015 ώρα 15:39
OK, τουλάχιστον μπήκες
Επιστροφή στην κορυφή
Αππολωνιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αππολωνιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιουλίου/2018 ώρα 21:28
Καλησπερα εκανα εγγραφη αλλα δε μπορω να συνδεθω γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2018 ώρα 18:00
Προς διαχειριστες φορουμ

Προσπαθω να απαντησω στα μηνυματα και μου αναφερει "η λειτουργια αυτη ειναι ανενεργη επειδη ο λογαριασμος σας εχει ακυρωθει προσωρινα" τι σημαινει αυτο; εχει διαγραφει ο λογαριασμος μου?

Marsupilami
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10971
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2018 ώρα 20:30
Έχεις 48ώρη προσωρινή αναστολή επειδή αγνοείς τις προτροπές των Συντονιστών για να γράφεις σωστά Ελληνικά στα μηνύματά σου.

Αν συνεχίσεις να το κάνεις μετά το πέρας της ποινής θα αποκλειστείς από το forum.
Επιστροφή στην κορυφή
δημητρης98 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση δημητρης98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 10:40
Καλημερα απο χθες μου εμφανιζει αυτο το μηνυμα, τι ειναι;
Συγγνώμη, αυτή η λειτουργία είναι ανενεργή επειδή η συμμετοχή σας στο Forum έχει ακυρωθεί προσωρινά
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10971
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 12:38
Κάποιος άλλος συντονιστής σε έχει απενεργοποιήσει για τον παρακάτω λόγο

Επαναλαμβανόμενες ερωτήσεις, χωρίς νόημα και συνοχή.
Εξαιρετικά κουραστικός και ενώ του έχουν γίνει αλλεπάλληλες συστάσεις προς συμμόρφωση, συνεχίζει ακάθεκτος, αλλάζοντας συνεχώς nicknames, νομίζοντας ότι έτσι δεν γίνεται αντιληπτός.
Επιστροφή στην κορυφή
δημητρης98 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση δημητρης98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 12:48
Μα ποτε τα εκανα εγω ολα αυτα; Δεν μου ηθρε καμια παρατηρηση απο διαχειριστη
υγ θα μου τον επαναφερετε παλι;
εχω καποια σημαντικα πμ να δω
Επιστροφή στην κορυφή
SomedayAdmiral Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση SomedayAdmiral Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 21:00
Το έπαθα και εγώ πάλι, δεν μου δίνει νέο κωδικό. Μήπως έφαγα ban για κάτι που έγραψα;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 7 89 10>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com