Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Καλές μεταθέσεις Υγειονομικού;

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Αλέξανδρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αλέξανδρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2018 ώρα 04:33
Καλησπέρα παιδιά μπαίνω τώρα μυτιληνη παρουσιάζομαι στο υγειονομικό είναι καλά ;
Επιστροφή στην κορυφή
John D Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση John D Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 03:16
Μπαίνω το Φεβρουάριο υγειονομικό στη Λήμνο και έχω πτυχίο κοινωνιολογίας. Θα είναι καλά αν με κρατήσουν υγειονομικό εκεί ; γενικά ποιές είναι οι επιλογές που θα έχω ;
Επιστροφή στην κορυφή
Δον Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δον Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 16:35
Καλησπέρα! Τελικά πως ήταν στη Μυτιλήνη; Θα παρουσιαστώ κι εγώ εκεί ΥΓ- Ψυχολόγος. Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
Nigel Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nigel Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 09:02
Καλησπερα, θελω μα δηλωσω μεταθεση για νομκ αττικης στο πενταμηνο. Ξερει κανεις τις μοναδες που μπορει να με στειλουν; Υπαρχει περιπτωση να παω και αυλωνα; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com