Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κόκκινο ναυτικό φυλλάδιο

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
greko_27 Δες τη Λίστα
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος

Μέλος από: 01/Φεβρουαρίου/2009
Θέση: Schweiz
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 2273
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση greko_27 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Μαρτίου/2013 ώρα 20:16
Εαν το εβγαλες απο το κεντρικο λιμεναρχειο της περιοχης σου να απευθυνθεις εκει... Εαν το εβγαλες απο τα ναυτικα μητρωα στον πειραια να απευθυνθεις τοτε εκει.
Επιστροφή στην κορυφή
giorgosmc Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 07/Μαρτίου/2014
Πόντοι: 21
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giorgosmc Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Αυγούστου/2014 ώρα 23:39
Απαντήστε μου σας παρακαλω αυτο αν ζητήσεις μας βγάλεις κοκκινο ναυτικό φυλλάδιο αντι για κανονικό η διαφορα είναι πως έχεις τη δυνατότητα να ταξιδέψεις και επιτόπου όταν σε πάρουν τηλ χωρίς να έχεις περάσει τα σωστικά και μέσα σε ένα χρονικό διάστημα πας και τα περνάς κάποια στιγμή; Τα λέω σωστά η όχι?
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΚΟΣ.Κ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΝΙΚΟΣ.Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2014 ώρα 18:15
Καλησπερα φιλε μου αν το ειχες βγαλει και δεν το παρελαβες θα πας εκει που εκανες τα σωςτικα και θα πεις στην γρμματεια αυτο και αυτο συμβενει η θα σου δωσουν την βεβαιωση τοτε η θα σου επανεκδοσουν την βεβαιωση...
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΤΩΝΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΝΤΩΝΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2016 ώρα 22:23
Καλησπερα να σας ρωτησω κατι... το κοκκινο με το μπλε ναυτικο φυλλαδιο εχει διαφορα στο μισθο αν μπεις σε καραβι?
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 15/Νοεμβρίου/2010
Θέση: Εμπ. Ναυτικό
Πόντοι: 3047
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2016 ώρα 00:15
Αρχικά αποστάλθηκε από ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Έγραψε:

Καλησπερα να σας ρωτησω κατι... Το κοκκινο με το μπλε ναυτικο φυλλαδιο εχει διαφορα στο μισθο αν μπεις σε καραβι;

Καλησπέρα Αντώνη, όχι δεν έχουν καμία απολύτως διαφορά φίλε μου. Σε ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σου στο φόρουμ.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2016 ώρα 11:36
Καλησπερα... Ειμαι 30 στα 31 ετων και θελω να βγαλω μπλε φυλλαδιο. Μπορω; ... η ισχυει αυτο που λενε οτι πας μονο για κοκκινο?
Επιστροφή στην κορυφή
Island Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2016
Πόντοι: 15
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Island Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Αυγούστου/2016 ώρα 05:54
Καλησπερα σας, θελω να κανω αιτηση για αεν με απολυτηριο, αλλα χρειαζομαι μερικα μορια διοτι ο βαθμος του απολυτηριου μου δεν ειναι αρκετος. Αποφασισα λοιπον Να βγαλω ναυτικο φυλλαδιο για να μπω σε καποιο καραβι για προυπηρεσια. Τωρα, αυτο που με απασχολει ειναι η διαδικασια εκδοσης του Ν. Φ, οποτε θα χρειαστω βοηθεια απο καποιον που ξερει. Εχω διαβασει για τα δικαιολογητικα απο αυτο το επισημο site της ΥΕΝ και δεν καταλαβα αρκετα πραγματα... Μηπως μπορει καποιος να μου εξηγησει ολοκληρη την διαδικασια; Μιας και δεν μενω ουτε πειραια ουτε θεσ/νικη.
Σας ευχαριστω για το χρονο σας.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10990
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Αυγούστου/2016 ώρα 08:42
Μπορείς να διαβάσεις αναλυτικά τι ισχύει για κάθε τύπου Ναυτικό Φυλλάδιο στο παρακάτω θέμα

Δικαιολογητικά - Οδηγίες έκδοσης Ν. Φ
Επιστροφή στην κορυφή
ΠΕΤΡΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΠΕΤΡΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2016 ώρα 08:24
Καλησπερα σε ολους.. ήθελα να ρωτησω κατι.. έχω άδεια ασκήσεως επαγγέλματος μηχανικού αυτοκινήτων!! Θέλω να βγάλω ναυτικό φυλλάδιο είμαι 25 χρόνων!! μπορώ να μπαρκαρω σαν γ μηχανικός!! και αν όχι τι πρέπει να κάνω!!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com