Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Συνοδός στρατιωτικού σκύλου

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 39>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
BARO Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 03/Οκτωβρίου/2007
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση BARO Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Συνοδός στρατιωτικού σκύλου
    Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2007 ώρα 14:49

Πειτε την αποψη σας για την εν λόγω ειδικοτητα.

καποτε ητανε η καλυτερη ειδικοτητα πλεον τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα.
ξερεται οτι εφαρμοζουν το οκταωρο ωαραριο εργασιας;
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Πόντοι: 11410
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2007 ώρα 18:10
Ουουουου, από τις δυσκολότερες

Εγώ πάλι λυπάμαι τα σκυλάκια που τα δένουν στον προφυλακτήρα του τζιπ κατά το περίπολο, αντί να πηγαίνουν δίπλα τους πεζοί (όπως προβλέπεται δηλαδή).
Επιστροφή στην κορυφή
BARO Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 03/Οκτωβρίου/2007
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση BARO Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2007 ώρα 22:42

Δεν μπορείς να τους βαζεις όλους στο ιδιο τσουβάλι.

Ρώτα να μάθεις τι πάθανε οι καταδρομείς στα Μέγαρα σε άσκηση κρούσης απο τους συνοδούς και στους σκύλους τους. ¨Εχετε λάθος νοοτροπία.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2007 ώρα 02:17
στρατηγε εχεις κανει στην ζωη σου 6 ωρες περιπολο στην ζωη σου με -5 κ -10 οταν το κανεις κ πας στα παιδακια σου το πρωι θα κοιμασαι εως το απογευμα αντε κανε μας την χαρη με τις εξυπναδες σου
Επιστροφή στην κορυφή
Kostas_Topo Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Αυγούστου/2008
Πόντοι: 124
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostas_Topo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2008 ώρα 16:19

Εμαθα για την ειδικοτητα Συνοδος Σκυλου, οτι καθε μηνα εκτος απο τον μισθο σου παιρνεις και extra μισθο για την φροντιδα του σκυλου και οτι εισαι υποχρεωμενος να εχεις τον σκυλο παντα και παντου μαζι σου. Γνωριζει καποιος αν ισχυει οντως κατι τετοιο;

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2008 ώρα 22:24
Αρχικά αποστάλθηκε από Kostas_Topo Kostas_Topo Έγραψε:

Εμαθα για την ειδικοτητα Συνοδος Σκυλου, οτι καθε μηνα εκτος απο τον μισθο σου παιρνεις και extra μισθο για την φροντιδα του σκυλου και οτι εισαι υποχρεωμενος να εχεις τον σκυλο παντα και παντου μαζι σου. Γνωριζει καποιος αν ισχυει οντως κατι τετοιο;

Αυτο ισχυει μονο για τα σκυλια των σωματων ασφαλειας. Τα στρατιωτικα σκυλια μενουν στη μοναδα
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2008 ώρα 04:25

και εννοειται οτι οι εποπ συνοδοι σκυλων δεν παιρνουν παραπανω επιδομα

Επιστροφή στην κορυφή
γεωργια.......! Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 05/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση γεωργια.......! Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 15:13
γεια σας παιδια θελω να ρωτησω κατι για τα εποπ... συνοδος σκυλων υγ ειναι καλα; please ασ μ πει καποιοσ...
Επιστροφή στην κορυφή
MARINAIIII Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 44
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση MARINAIIII Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 16:00
Αρχικά αποστάλθηκε από γεωργια... ! γεωργια... ! Έγραψε:

γεια σας παιδια θελω να ρωτησω κατι για τα εποπ... συνοδος σκυλων υγ ειναι καλα; please ασ μ πει καποιοσ...

Ναι πολύ καλά. Είναι κάτι σαν τις διαβιβάσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 00:55
Παρακληση θα ήθελα όποιος γνωρίζει να ενημερώσει σχετικα με την ειδικότητα ΣΥΝΟΔΟΣ ΣΚΥΛΟΥ (ΥΓ), σχετικά με τις υπηρεσίες, τοποθετηση, μεταθέσεις και γενικά ότι γνωρίζει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή
Wiseco2000 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 28/Μαρτίου/2008
Πόντοι: 130
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Wiseco2000 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 20:05
Αρχικά αποστάλθηκε από talimpan talimpan Έγραψε:

Παρακληση θα ήθελα όποιος γνωρίζει να ενημερώσει σχετικα με την ειδικότητα ΣΥΝΟΔΟΣ ΣΚΥΛΟΥ (ΥΓ), σχετικά με τις υπηρεσίες, τοποθετηση, μεταθέσεις και γενικά ότι γνωρίζει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

http://www.army.gr/structure/eg/epop_perigrafi.php?code=9552
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:09
Καλησπέρα,
έχω κάνει τα χαρτιά μου για εποπ.
Δήλωσα υγειονομικό Συνοδός Σκύλων.
Γνωρίζετε καθόλου για αυτή την ειδικότητα;
Που είναι το Κέντρο Εκπαίδευσης; Αρτα;
Για μετάθεση Θεσσαλονίκη που θέλω, δύσκολο;
Σας παρακαλώ εάν γνωρίζετε ενημερώστε με
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:17
Αρχικά αποστάλθηκε από Πόπη Πόπη Έγραψε:

Καλησπέρα,
Σας παρακαλώ εάν γνωρίζετε ενημερώστε με
Ευχαριστώ
ναι το κεντρο εκπαιδευσης ειναι αρτα. αλλα δεν γνψριζο. απο ποθ εισαι΄;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:20

από δράμα είμαι

Επιστροφή στην κορυφή
zzzzzz Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 20/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 164
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση zzzzzz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:20
Αρχικά αποστάλθηκε από Πόπη Πόπη Έγραψε:

Καλησπέρα,
Σας παρακαλώ εάν γνωρίζετε ενημερώστε με
Ευχαριστώ

στην Αρτα ειναι το ΚΕ. οσο για τη μεταθεση ειναι παρα παρα παρα πολυ νωρις για να το συζηταμε.. παντως χωρις να θελω να σε απογοητευσω δεν πιστευω αμεσως μετα την εκπαιδευση να στειλουν κανενα στη θεσσαλονικη αλλά το πιο πιθανο, αν οχι το πιο σιγουρο, ειναι παραμεθωριος τα πρωτα χρονια. οσο για την ειδικοτητα πρεπει να εχουν κανει αρκετοι τα χαρτια τους εκει οποτε αρκετοι θα μεινουν απ'εξω( απο την ειδικτητα εννοω, γιατι μπορει να σε τους παρουν στο στρατο αλλά σε αλλη ειδικοτητα.)
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 39>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com