Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κατάταξη 2021 Ε ΕΣΣΟ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 5>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Ιουνίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 140
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2021 ώρα 23:35
Μόλις το υπογράψει ο υφυπουργός, θα εκδοθεί. Αν αλλάξει κάτι τελευταία στιγμή δε το ξέρω, και δε το νομίζω κιόλας. Κανονικά πάτε για 20 του μήνα, τσεκαρισμένο
Επιστροφή στην κορυφή
Chris96 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 17/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 9
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Αυγούστου/2021 ώρα 00:05
Για να το λέει ο φίλος με τόση σιγουριά ίσως κάτι παραπάνω γνωρίζει. Ας περιμένουμε και θα δούμε. Έχουν αργήσει πολύ πάντως κατά τη γνώμη μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Chris96 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 9
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Αυγούστου/2021 ώρα 18:53
Καλησπέρα και συγγνώμη για την ενόχληση. Έχουμε κανένα νέο για τα σημειώματα κατάταξης για στρατό ξηράς της 2021 Ε Εσσο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή
mohasmohas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση mohasmohas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2021 ώρα 08:15
Κάλεσα στην στρατολογία και μου είπαν θα έρθει το σημείωμα από βδομάδα λογικά. Και να υπολογίζουμε κατάταξη γύρω στις 20.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Πόντοι: 34
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2021 ώρα 09:33
Άντε, ελπίζω να είναι η Δευτέρα ή Τρίτη τουλάχιστον, πριν μπεί ο Σέπ.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΟΝΥΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΝΟΝΥΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2021 ώρα 09:55
Από ότι μου είπαν από τη στρατολογία 1 Σεπ θα ενημερωθεί το ιντερνέτ. Το δελτίο κατάταξης θα Εκτυπωθεί ηλεκτρονικά με κωδικούς taxis
Η κατάταξη θα γίνει 20 -21- 22 Σεπτεμβρίου
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2021 ώρα 11:53
Περίεργο! Δε θυμάμαι ποτέ να βγαίνει η εγκύκλιος τον ίδιο μήνα με τον μήνα της ΕΣΣΟ!(Σεπτέμβριος). Δε ξέρω αν έχει ξαναγίνει. Όπως και να 'χει, άντε να δούμε!
Επιστροφή στην κορυφή
oplitisThivas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση oplitisThivas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2021 ώρα 14:14
Μολις μιλησα με στρατολογια
Ε ΕΣΣΟ κατατασετε 20,21 και 22 Σεπτεμβριου. Μια εβδομαδα πριν οσοι ειναι απο αναβολες υγειας.
Επιστροφή στην κορυφή
Νέος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Νέος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2021 ώρα 20:03
Μόλις μίλησα με ένα παιδί που πήρε τηλέφωνο στη στρατολογία και του είπαν ότι να περιμένει μέχρι 10. Αλλά ούτε αυτός κατάλαβε αν θα βγει η κατάταξη μέχρι τις 10 ή αν παρουσιάζεται 10 Σεπτεμβρίου. Δε ξέρω τι να πω παιδιά. Πλησιάζει τέλος του μήνα και δεν έχουν βγάλει ακόμα τίποτα. Παίζει να παρουσιαζομαστε 10; Όποιος έχει κάποια πληροφορία ας ενημερώσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Ιωαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ιωαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2021 ώρα 22:14
Καλησπερα φιλε πιστευω θα μας ενημερωσουν μεσα στη βδομαδα για να παμε.20 Σεπτεμβρη. Το 10 μου ακουγεται πολυ νωρις.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2021 ώρα 22:30
Αρχικά αποστάλθηκε από Νέος Νέος Έγραψε:

Μόλις μίλησα με ένα παιδί που πήρε τηλέφωνο στη στρατολογία και του είπαν ότι να περιμένει μέχρι 10. Αλλά ούτε αυτός κατάλαβε αν θα βγει η κατάταξη μέχρι τις 10 ή αν παρουσιάζεται 10 Σεπτεμβρίου. Δε ξέρω τι να πω παιδιά. Πλησιάζει τέλος του μήνα και δεν έχουν βγάλει ακόμα τίποτα. Παίζει να παρουσιαζομαστε 10; Όποιος έχει κάποια πληροφορία ας ενημερώσει.

10 Δε παίζει και να μην έχουν ακόμα βγεί τα σημειώματα κατάταξης. Μάλλον θα εννοούσε 10 Σεπ ότι θα μάθουμε ο καθένας που παρουσιαζόμαστε. Αλλά απίθανο να πάει τόσο αργά μέσα στη βδομάδα θα ξέρουμε.Υποθέτω.
Επιστροφή στην κορυφή
Τρελος_του_χωριου Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Τρελος_του_χωριου Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2021 ώρα 23:04
Ε, κάτσε να αποφασίσουν τι θα μας κάνουν και με τα rapid test, γιατί η πλειοψηφία είμαστε ανεμβολίαστοι και "υποτίθεται" δεν πρέπει να μπαίνουμε ελεύθερα σε δημόσιες δομές υγείας. Θα πέσει γέλιο και πιστεύω ότι θα μάθουμε για την κατάταξή μας αμέσως μετά την ΚΥΑ με τα νέα μέτρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 10:15
Ο ένας του λέει η στρατολογία το ένα του άλλου το άλλο του παράλλου το παράλλο Πιστεύω αν πάρω στρατολογία τώρα θα μου πούνε κάτι διαφορετικό σίγουρα
Επιστροφή στην κορυφή
userAsk Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 10
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση userAsk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 13:26
Για πείτε καμιά πληροφορία για να ξέρουμε για ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ Τρίπολη 124 ΠΒΕ 2021 Ε ΕΣΣΟ

ΓΙα κινητά,
ΓΙα διαδικασίες,
Για ύπνο
Και ό, τι άλλο

Κάθε πληροφορία καλοδεχούμενη

Επιστροφή στην κορυφή
ANONYMOS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ANONYMOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Αυγούστου/2021 ώρα 14:00
Παιδιά σας το είπα και την Παρασκευή... Η κατάταξη θα γίνει 20-21-22 Σεπτεμβρίου...
αυτό είναι στανταρακι...

Το ιντερνετ θα φορτωθεί Με την Ε΄εσσο Στις 1ή 2 Σεπτεμβρίου οπότε θα μπορούμε να εκτυπώσουμε τα δελτία κατάταξης
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 5>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com