Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κατάταξη 2021 Ε ΕΣΣΟ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 5>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Κατάταξη 2021 Ε ΕΣΣΟ
    Αποστολή: 17/Αυγούστου/2021 ώρα 19:00
Καλησπέρα μήπως ξερει κανείς πότε θα βγει το χαρτί για ε εσσο?
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 17/Αυγούστου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 32
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2021 ώρα 20:08
Υποθέτω μέχρι να αλλάξει ο μήνας θα έχει έρθει.
Επιστροφή στην κορυφή
Chris96 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 9
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Αυγούστου/2021 ώρα 17:54
Παιδιά κανένα νεότερο έχετε?
Επιστροφή στην κορυφή
mohasmohas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mohasmohas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Αυγούστου/2021 ώρα 11:22
Ειχα καλέσει στην στρατιωτική υπηρεσία και μου είχαν πει λογικά στο 2ο δωδεκαήμερο του Σεπτέμβρη. Οποτε υποθέτω θα έχουμε νέα από αρχές του μήνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Paschalis9 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Paschalis9 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Αυγούστου/2021 ώρα 11:55
Στη στρατολογία στο site δε βγαινει πιο πριν; Περιπου ενα μηνα πιο πριν μου ειπαν.
Επιστροφή στην κορυφή
Χάρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Χάρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Αυγούστου/2021 ώρα 12:09
Καλησπέρα παιδιά,

Είχα διακόψει αναβολή, στο σάιτ της στρατολογίας μου λεει ότι είμαι υπόχρεος για Εσσο Σεπτεμβρίου (Αεροπορία).

Ωστόσο, δεν έχω συμπληρώσει στο σάιτ της αεροπορίας, τα στοιχεία μου και το που θέλω να καταταγω. Στη στρατολογία μου είπαν ότι έπρεπε μέχρι τέλος Ιουλίου.

Αυτή η φόρμα υποβολής είχε μόνο σημείο κατάταξης ή συμπληρώνεις και που θέλεις μετάθεση;

Θα με επηρεάσει σε κάτι αυτό;

Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Αυγούστου/2021 ώρα 23:17
Αρχικά αποστάλθηκε από mohasmohas mohasmohas Έγραψε:

Ειχα καλέσει στην στρατιωτική υπηρεσία και μου είχαν πει λογικά στο 2ο δωδεκαήμερο του Σεπτέμβρη. Οποτε υποθέτω θα έχουμε νέα από αρχές του μήνα.

Τι εννοείς 12ήμερο; Εννοείς την 2η βδομάδα του Σεπτέμβρη υποθέτω.6 με 9 ή 13 με 16;
Επιστροφή στην κορυφή
mohasmohas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mohasmohas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Αυγούστου/2021 ώρα 10:26
Δεύτερο 12ήμερο, άρα 13 με 24. Οπότε λογικά θα έχουμε νέα σε καμία δεκαριά μέρες (νομίζω μας ειδοποιούν δύο βδομάδες πριν περίπου).
Επιστροφή στην κορυφή
ανδρεας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ανδρεας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2021 ώρα 16:37
Αδερφε καλησπερα σχετικα με το ποτε θα βγει η Ε εσσο εχει βγει Και σχετικα σε ποιο κεντρο θα παρουσιαστουμε τις αεροποριας εμενα μ ηρθε για τριπολη 27σεπτεμβρη
Επιστροφή στην κορυφή
Chris96 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 9
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Chris96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2021 ώρα 16:46
Για την αεροπορία βγήκαν. Του στρατού ξηράς υποθέτω σε λίγες μέρες;
Επιστροφή στην κορυφή
ανδρεας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ανδρεας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2021 ώρα 16:56
Μαλλον ναι αν και του στρατου ξηρας πιο μπροστα παρουασιαζονται απο τα υπολοιπα σωματα οπως της αεροποριας μια βδομαδα διαφορα αν δεν κανω λαθος
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2021 ώρα 18:44
Δηλαδή παίζει να παρουσιαζόμαστε 20-21-22 του Σέπ; Λίγο αργά δεν είναι; Εγώ πιστεύω 13-14-15
Επιστροφή στην κορυφή
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 04/Ιουνίου/2021
Πόντοι: 79
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2021 ώρα 18:53
20 Σεπτεμβρίου ξεκινάει η κατάταξη, μια εβδομάδα ξεκινούν τα παιδιά απο τις αναβολές υγείας
Επιστροφή στην κορυφή
Ιωαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ιωαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2021 ώρα 19:09
Που το ξερεις εμαθες τιποτα?
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos32 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nikos32 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Αυγούστου/2021 ώρα 19:13
Πώς το γνωρίζουμε αυτό αφού δεν έχει ακόμα εκδοθεί η Εγκύκλιος; Άρα τα σημειώματα θα εκδοθούν από τις 3-4 και μετά
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 5>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com