Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 57 5859
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 12070
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2022 ώρα 19:09
Δεν υπάρχει περίπτωση, όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
Μάριος1920 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 24/Μαρτίου/2022
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μάριος1920 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2022 ώρα 22:04
Καλησπέρα σε όλους. Έχω μια ερώτηση σχετικά με τις ΟΥΚ ξέρω ότι υπάρχουν 5 ομάδες οι οποίες έχουν ένα διαφορετικό ρόλο η κάθε μια, η ερώτηση μου είναι πως κάποιος επιλέγετε να μπει σε οποιαδήποτε από αυτές τις ομάδες πχ εγώ θέλω να μπω στην ΟΥΚ 1 η 2 τι πρέπει να κάνω για να μπω στην ΟΥΚ 1 η 2 η αν είναι καν στο χέρι μου αυτό ;

Ευχαριστώ

Επεξεργάστηκε από Μάριος1920 - 12/Μαΐου/2022 ώρα 22:05
Επιστροφή στην κορυφή
Private Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Private Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουνίου/2022 ώρα 17:15
Καλησπέρα παιδιά, άκουσα από πεζοναύτες της Αυλώνας Α και Β ΕΣΣΟ ότι μαζί τους πέρασαν ΤΠΕΝ στρατιώτες Ε και ΣΤ ΕΣΣΟ καθαρά για να γίνουν 9μηνοι. Αυτό το έκαναν σε πιο προχωρημένο στάδιο της θητείας τους και όχι στην αρχή όπως συνηθίζεται. Σύμφωνα με τα παιδιά αυτά μόνο ο διοικητής λόχου σου μπορεί να σε στείλει να περάσεις αργότερα σαν σχολείο το ΤΠΕΝ από ότι κατάλαβα όλοι αυτοί το πέρασαν στον Βόλο. Γνωρίζει κανείς αν όντως γίνεται και τι χρειάζεται ώστε να συμμετάσχει κανείς ακόμα και από άποψη βύσματος ίσως.
Επιστροφή στην κορυφή
Tanto Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 03/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 107
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Tanto Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουνίου/2022 ώρα 19:47
Αρχικά αποστάλθηκε από Μάριος1920 Μάριος1920 Έγραψε:

Καλησπέρα σε όλους. Έχω μια ερώτηση σχετικά με τις ΟΥΚ ξέρω ότι υπάρχουν 5 ομάδες οι οποίες έχουν ένα διαφορετικό ρόλο η κάθε μια, η ερώτηση μου είναι πως κάποιος επιλέγετε να μπει σε οποιαδήποτε από αυτές τις ομάδες πχ εγώ θέλω να μπω στην ΟΥΚ 1 η 2 τι πρέπει να κάνω για να μπω στην ΟΥΚ 1 η 2 η αν είναι καν στο χέρι μου αυτό ;

Ευχαριστώ
Μπες στο σχολείο πρώτα και μετά το βλέπεις αυτό. Βιάζεσαι πάρα πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 57 5859

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com