Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 55 5657 58 59>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Gio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Gio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2022 ώρα 11:52
Γνωρίζετε μήπως αν υπάρχει δυνατότητα να ξαναδώσω αθλήματα για να μπω με την α εσσο; Το ψάχνω με κάθε τρόπο μήπως μπορέσω κάπως να το καταφέρω. Οποιαδήποτε συμβουλή θα την εκτιμούσα σας ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
Gio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Gio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2022 ώρα 11:55
Γνωρίζετε μήπως αν υπάρχει δυνατότητα να ξαναδώσω αθλήματα με την επόμενη εσσο δηλαδή την α' που θα μπει σε λίγο καιρό; Το ψάχνω μήπως τα καταφέρω με κάθε τρόπο γιατί έχω απογοητευτεί πολύ. Οποιαδήποτε συμβουλή θα την εκτιμούσα αφάνταστα σας ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 11969
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2022 ώρα 13:04
Δυστυχώς πλέον δεν γίνεται τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Gio Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Gio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2022 ώρα 13:48
Ούτε μέσω κάποιου βύσματος;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Πόντοι: 11969
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιανουαρίου/2022 ώρα 15:06
Όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
Kemi1000 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 10/Ιανουαρίου/2022
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kemi1000 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2022 ώρα 00:06
Καλησπέρα γίνεται να υπηρετήσεις στην ΖΜΑΚ από την θητεία σου στον στρατό;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 11245
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2022 ώρα 09:59
Όχι. Αν σε στείλουν εκεί θα σε βάλουν να κάνεις υπηρεσίες γραφείου.
Επιστροφή στην κορυφή
Kemi1000 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 10/Ιανουαρίου/2022
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kemi1000 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2022 ώρα 10:14
ΟΚ Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
95str Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 21/Ιανουαρίου/2022
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 95str Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2022 ώρα 16:52
Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει όριο ηλικίας για τις ειδικές δυνάμεις και συγκεκριμένα για 35ΜΚ;
Επιστροφή στην κορυφή
Βασίλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βασίλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2022 ώρα 18:33
Καλησπέρα κατατάσσομαι πεζοναύτης τον Φεβρουαρίου και θα ήθελα να ρωτήσω αν έχω δικαίωμα μετάταξης από πεζοναύτης σε λοκατζης γίνεται αυτό ;
Επιστροφή στην κορυφή
MarkosCrete Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 14/Ιουλίου/2020
Πόντοι: 31
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση MarkosCrete Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Φεβρουαρίου/2022 ώρα 01:17
Καλησπέρα παιδιά. Σχετικά με την κατάταξη για ειδικές δυνάμεις...
Υπάρχει περίπτωση να έρθει χαρτί κατάταξης μου για τεθωρακισμένα ή για κάποιο σώμα από το οποίο δεν μπορώ να φύγω για να πάω ειδικές δυνάμεις; Τι γίνεται σε μια τέτοια περίπτωση και ποσο πιθανο είναι κάτι τέτοιο;
Επιστροφή στην κορυφή
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Ιουνίου/2021
Πόντοι: 140
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (1) Thanks(1)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Φεβρουαρίου/2022 ώρα 09:50
Δεν υπάρχει κάποιο όπλο απο το οποίο δε μπορείς να πας ΕΔ. Άλλωστε κλιμάκια των ΕΔ περνούν απο όλα τα στρατόπεδα όπου διεξάγονται ΣΒΕΝ και όποιος θέλει να πάει, περνάει τα αθλήματα και μετά την ορκομωσία πάει σε μονάδα ΕΔ
Επιστροφή στην κορυφή
ilias21 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 31/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ilias21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Φεβρουαρίου/2022 ώρα 23:05
Καλησπέρα παιδια,

Είχα δηλώσει ελδυκ και έχω ορκιστεί. Τώρα παρουσιαζομαι θηβα για να μας πανε Κυπρο μετά. Υπάρχει περιπτωσει να μπορώ να παω τώρα στην 35 μκ; Δεν έχω δηλώσει εδ ουτε έχω δώσει αθλήματα

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΟΝΥΜΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΑΝΟΝΥΜΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Φεβρουαρίου/2022 ώρα 00:30
Αρχικά αποστάλθηκε από ilias21 ilias21 Έγραψε:

Καλησπέρα παιδια,

Είχα δηλώσει ελδυκ και έχω ορκιστεί. Τώρα παρουσιαζομαι θηβα για να μας πανε Κυπρο μετά. Υπάρχει περιπτωσει να μπορώ να παω τώρα στην 35 μκ; Δεν έχω δηλώσει εδ ουτε έχω δώσει αθλήματα

Ευχαριστώ
Όχι. Είναι πλέον αργά. Η επιλογή για ειδικές δυνάμεις γίνεται πριν την Ορκωμοσία με συμμετοχή σε αθλητικές δοκιμασίε
Επιστροφή στην κορυφή
ilias21 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 31/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ilias21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Φεβρουαρίου/2022 ώρα 00:46
Καλησπέρα παιδια,

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 55 5657 58 59>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com