Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Τεχνικός Βοηθός Παρατηρητή (ΠΒ)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Politis1994 Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1689
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Τεχνικός Βοηθός Παρατηρητή (ΠΒ)
    Αποστολή: 16/Απριλίου/2021 ώρα 17:49
Μιας και δήλωσα τεβ/παρ οποίος γνωριζει περισσότερα η εχει δηλωσει ας καταθέσουμε τις γνωμες μας. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
theodoros Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2021
Πόντοι: 310
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση theodoros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2021 ώρα 21:26

Αρχικά αποστάλθηκε από Politis1994 Politis1994 Έγραψε:

Μιας και δήλωσα τεβ/παρ οποίος γνωριζει περισσότερα η εχει δηλωσει ας καταθέσουμε τις γνωμες μας. Ευχαριστώ

υπηρχε ηδη post με την συγκεκριμενη ειδικοτητα

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/τεχνικός-βοηθός-παρατηρητή_topic8260.html

Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2021 ώρα 21:32
Α οκ. Δεν πειράζει. Επικαιροποιηθηκε😅😅👌
Επιστροφή στην κορυφή
Buddha Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 29/Δεκεμβρίου/2020
Θέση: Πολίτης
Πόντοι: 379
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Buddha Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 08:52
Και γω το δήλωσα. Με ενδιαφέρει φυσικά μόνο ο Έβρος. Δεν είμαι του νησιού εγώ. Και από όσο ξέρω στον Έβρο έχει αρκετές μονάδες που έχουν ΤΕΒΠΑριτες
Επιστροφή στην κορυφή
zzz Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Απριλίου/2021
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση zzz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 09:26
Θα ήθελα να απευθύνω μια ερώτηση σε αυτό το νήμα. Συγγνώμη δεν είναι τόσο σχετική αλλά είναι για το ΠΒ. Έχω δηλώσει ΧΟΕΠ. Θα λέγατε ότι είναι μια ειδικότητα που συγκεντρώνει το ενδιαφέρον των υποψηφίων;
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Buddha Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Buddha Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 10:58
Αρχικά αποστάλθηκε από zzz zzz Έγραψε:

Θα ήθελα να απευθύνω μια ερώτηση σε αυτό το νήμα. Συγγνώμη δεν είναι τόσο σχετική αλλά είναι για το ΠΒ. Έχω δηλώσει ΧΟΕΠ. Θα λέγατε ότι είναι μια ειδικότητα που συγκεντρώνει το ενδιαφέρον των υποψηφίων;
Ευχαριστώ.
Κοίτα. Το τι ενδιαφέρον κεντρίζει μια ειδικότητα είναι σχετικό. Σκέψου ότι έγιναν περίπου 20.000+ αιτήσεις. Τι πιστεύεις; Δεν βρέθηκαν 30 άτομα να δηλώσουν εκείνη την ειδικότητα; Μόνο εδώ μέσα βρήκα 3-4 άτομα που δήλωσαν ΤΕΒΠΑΡ. Από τους 27 που ζητάει. Οπότε αδερφέ μου δύσκολο να μαντέψεις ή να υποθέσεις. Ένα μόνο ξερω. Έχει κλείσει η πλατφόρμα στις 10:00. Απλά περιμένουμε να δούμε. Τον σταυρό σας και προσευχηθείτε. Όλα καλά θα πάνε
Επιστροφή στην κορυφή
Kostasdim Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 27/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 670
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kostasdim Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 11:00
Αρχικά αποστάλθηκε από Buddha Buddha Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από zzz zzz Έγραψε:

Ευχαριστώ.
Κοίτα. Το τι ενδιαφέρον κεντρίζει μια ειδικότητα είναι σχετικό. Σκέψου ότι έγιναν περίπου 20.000+ αιτήσεις. Τι πιστεύεις; Δεν βρέθηκαν 30 άτομα να δηλώσουν εκείνη την ειδικότητα; Μόνο εδώ μέσα βρήκα 3-4 άτομα που δήλωσαν ΤΕΒΠΑΡ. Από τους 27 που ζητάει. Οπότε αδερφέ μου δύσκολο να μαντέψεις ή να υποθέσεις. Ένα μόνο ξερω. Έχει κλείσει η πλατφόρμα στις 10:00. Απλά περιμένουμε να δούμε. Τον σταυρό σας και προσευχηθείτε. Όλα καλά θα πάνε

Που είδες να έκλεισε η πλατφόρμα ρε φίλε αεροπορία ανοικτά είναι.
Επιστροφή στην κορυφή
LUNARET Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 31/Μαρτίου/2021
Πόντοι: 197
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση LUNARET Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 11:12
Είναι μέχρι της 12 το βράδυ παιδιά το αναγράφει μεσα αν μπείτε στις αιτήσεις μέχρι πότε...
Επιστροφή στην κορυφή
Buddha Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Buddha Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 11:27
Έστω μέχρι το βράδυ. Σήμερα όπως και να έχει. Δεν είναι Γιάννης είναι Γιαννάκης. Δεν αλλάζει κάτι στα λεγόμενά μου το ότι κλείνει το βράδυ και όχι τώρα. Συμπαθατε με έκανα ένα λαθος
Επιστροφή στην κορυφή
Buddha Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Buddha Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 11:32

Κανόνισε να είμαστε μαζί όταν μπούμε χαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 12:29
Έτσι κι αλλιώς κατι για θηβα ακουω βασική οπότε. Κλαφτα
Επιστροφή στην κορυφή
zzz1 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση zzz1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 12:38
Απο ποιες ειδικότητες θητείας παίρνεις προυπηρεσία, γνωρίζεις?
Επιστροφή στην κορυφή
zzz1 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση zzz1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 12:39
Στο ΧΟΕΠ πάλι αναφέρομαι. Τελευταία ερώτηση!
Επιστροφή στην κορυφή
Buddha Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Buddha Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2021 ώρα 13:05

Έτσι κι αλλιώς κατι για θηβα ακουω βασική οπότε. Κλαφτα
Δεν είναι απαραίτητο από ότι έμαθα. Μπορεί να σε πάνε και Έβρο για εκπαίδευση. Παίζεται. Κανείς δεν ξέρει τι γίνεται. Ούτε καν οι ιδιοι
Επιστροφή στην κορυφή
mikealexiou21 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Απριλίου/2021
Πόντοι: 47
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mikealexiou21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2021 ώρα 10:14
Καλημερα παιδια εκανα και εγω για τεχνικος βοηθου παρατηρητη. εχετε μορια εσεις; εγω εχω περιπου 550-600 μορια. με προφισενσι και υπολογιστες και διπλωμα φορτηγου. λετε να εχω καμια ελπιδα;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com