Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Βασκανία, μάγια και μάτιασμα

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 4 56
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3191
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Δεκεμβρίου/2010 ώρα 14:26
Αρχικά αποστάλθηκε από illy illy Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από Signaller Signaller Έγραψε:

Και εγώ προσωπικά θεωρώ ότι κάτι συμβαίνει με αυτές τις περιπτώσεις.
Βέβαια, η συντριπτική πλειοψηφία όσων αναφέρουν τέτοια πράγματα είναι φαντασιόπληκτοι, αλλά υπάρχουν και αληθινά
σαν τι να συμβαινει δηλαδη; Τι εννοεις;
Εννοώ ότι το 95% των περιπτώσεων είναι αυθυποβολή. Αλλά το 5% πιστεύω ότι κάτι γίνεται. Δηλαδή, κάπως επηρρεάζεσαι από κάτι
Δεν ξέρω τί και πώς...
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Επιστροφή στην κορυφή
aris 1943 Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 18/Σεπτεμβρίου/2014
Πόντοι: 316
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aris 1943 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Φεβρουαρίου/2015 ώρα 15:53
Οι εξορκισμοι που υπαρχουν γιατι υπαρχουν εχετε δει ποτε; Απο μαγεια γινονται ολοι αυτοι! Το θεμα δεν ειανι το τι πιστευει ο καθενας αλλα το τι λεει ο ιδιος ο Χριστος περι μαγειας! Αρα βαση Χριστου υπαρχουν
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
Επιστροφή στην κορυφή
pame_pali Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 28/Σεπτεμβρίου/2014
Πόντοι: 669
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση pame_pali Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Φεβρουαρίου/2015 ώρα 15:29
Αρχικά αποστάλθηκε από aris 1943 aris 1943 Έγραψε:

Οι εξορκισμοι που υπαρχουν γιατι υπαρχουν εχετε δει ποτε; Απο μαγεια γινονται ολοι αυτοι! Το θεμα δεν ειανι το τι πιστευει ο καθενας αλλα το τι λεει ο ιδιος ο Χριστος περι μαγειας! Αρα βαση Χριστου υπαρχουν

σωστο... Εχω δει περιπτωση πραγματικη.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 4 56

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com