Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ρατσισμός

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 28 2930
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
samloxias Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 12/Φεβρουαρίου/2013
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 363
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση samloxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2013 ώρα 19:35
Ακομάτιστος είμαι φίλε μου (βακιντο). Πλάκα μας κάνεις τώρα με τους ''μεταναστες''πιπίλισμα. Τί μετανάστες θέλει η Ελλάδα και χέρια εργασίας, πού είναι τα εργοστάσια και η βιομηχανία γενικώς; . θέλω εριχειρήματα φίλε μου! Μπρός στο ενάμιση εκατομύριο ανέργους Έλληνες που υπάρχουνε; .
Επιστροφή στην κορυφή
Vakinho Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 11/Φεβρουαρίου/2013
Πόντοι: 97
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Vakinho Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2013 ώρα 23:32
Βρε σας είπα οτι εγω θέλω μετανάστες και λαθρομετανάστες; Μακάρι αύριο να φύγουν ολοι οι λαθρομετανάστες
εγώ απλώς απάντησα στο ποστ του Avatar
δηλαδή τι νομίζεται οτι όλοι οι ξένοι που ζουν στην Ελλάδα ειναι βιαστες και φονιάδες;
Επιστροφή στην κορυφή
anaktas Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 31/Μαΐου/2013
Πόντοι: 313
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anaktas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2013 ώρα 01:05
Αρχικά αποστάλθηκε από greko_27 greko_27 Έγραψε:

Λαθροεποικοι ειναι οι περισσοτεροι! Ουδεις νομιμος λαθροεποικος απο τριτη χωρα υπαρχει στην ελλαδα! Θα τηρηθει επιτελους ο νομος σε αυτη τη χωρα ή μαλλον τα συμφεροντα των διαφορων ΜΚΟ ειναι μεγαλυτερα απο την ασφαλεια των ελληνων; Ειτε αρεσει ειτε οχι σε καποιους τα λαθροεποικια ειναι ασύμμετρη απειλη για την ελλαδα!

Δίκαιο έχεις φίλε μου. Η Ελλάδα ποτέ δεν ζήτησε επίσημα ξένους να έρθουν για εργασία διότι ποτέ δεν χρειάστηκε επιπλέον εργατικά χέρια, όμως βλέπεις ότι μερικοί την βρίσκουν με το να υποστηρίζουν αυτούς πού πέρασαν τα σύνορα και τον Έβρο βράδυ και τους σφράγισε Η Frontex με ελληνική σφραγίδα προελεύσεως ουτως ώστε με το Δουβλίνο2, αν τους πιάσουν πουθενά έξω, τσουπ πάλι στην Ελλάδα θα καταλήξουν.
Με τον τρόπο αυτό η Ελλάς γεμίζει λαθρομετανάστες χωρίς να μπορεί να τους ξεφορτωθεί και άμα επιχειρήσουμε να βυθίσουμε κανα πλοίο με λάθρο οπως έκανε η Ιταλία θα πέσουν να μας φάνε...
Δηλαδή ούτε την πατρίδα μας δεν επιτρέπεται να υπερασπίσουμε απο αυτά τα μαζικά κύματα λαθραίων που μόνο κακό απο ότι βλέπω έφεραν στην Ελλάδα...
Amat victoria curam
Επιστροφή στην κορυφή
aeronut Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 14/Ιουνίου/2010
Πόντοι: 370
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση aeronut Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2013 ώρα 15:01
Αυτα δεν τα λεγατε πριν εμφανιστει το προβλημα. Τωρα εχουν γινει ολοι αντισυστημικοι. "Δεν τους αντεχω αλλο! " "Να πανε στα τσακιδια ολοι τους, μας εχουνε διαλυσει! Θα ψηφισω ΝΔ-ΠΑΣΟΚ! "
GET TO THE CHOPPA!!! ;P
Επιστροφή στην κορυφή
DaMon Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 07/Φεβρουαρίου/2011
Πόντοι: 267
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση DaMon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2013 ώρα 00:30
Αρχικά αποστάλθηκε από Signaller Signaller Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από DaMon DaMon Έγραψε:

Θα ηθελα παρακαλω μια εξηγηση περι του τι ειναι ο "νομιμος" μεταναστης στην Ελλαδα...

Οταν αυτος ο μεταναστης εχει γινει "νομιμος" παρανομα ειναι ακομα "νομιμος";
Τί σημαίνει "παράνομα" ;
Να έχει σφραγίδα του ελληνικού κράτους γνήσια (απλά να μην πλρούσε τις προϋποθέσεις) ;
Τότε είναι νόμιμος
Αν έχει πλαστογραφήσει τη σφραγίδα του ελληνικού κράτους τότε είναι παράνομος

Μιλαω για διαφορα ψηφοθηρικα κολπακια που καναν και κανουν μεχρι τωρα. Οταν ολοι ειναι προσφυγες πολεμου, οταν οποιος κανει απεργια "πεινας" παιρνει αμεσως αδειες παραμονης και φυσικα φυσικα οσοι γιναν ιθαγενεις (; ) με τον κατα τα αλλα αντισυνταγματικο νομο Ραγκουση.
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 3191
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουλίου/2013 ώρα 10:52
Από τη στιγμή που πέρασε από το Κοινοβούλιο είναι νόμιμο
Ηθικά όχι, βέβαια, αλλά νομικά ναι
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 28 2930

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com