Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ρατσισμός

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 30>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:24

μαγδ αυτα τα παιδακια δεν ειναι με της μαμαδες τους τα νοικιαζουν οπως και τους αναπηρους ειναι ολοκρηρο κυκλωμα παντως αν δεις παιδακια παρε ενα τηλ. το χαμογελο του παιδιου ερχονται

Επιστροφή στην κορυφή
GenerX Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2009
Θέση: Guinea-Bissau
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1497
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GenerX Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:26
Ε ναι, όταν βλέπεις οτι εμπλέκονται σε αυτά τα σκάνδαλα μεγαλοδικηγόροι, μεγαλοιατροί με φράγκα, είναι δύσκολο απο την πολιτική εξουσία (ιδίως τη δική μας) να κρατήσουν αποστάσεις απο τους χρηματοδότες τους και να τους πάνε κόντρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Μαγδαλένα Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 25/Ιανουαρίου/2009
Θέση: Greece
Πόντοι: 450
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαγδαλένα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:26
Αρχικά αποστάλθηκε από yersinia pestis yersinia pestis Έγραψε:

αν ρε φιλε μπωρεις να βρεις ενα επεισοδιο απο τους πρωταγωνιστες θα δεις τη γινεται. Αυτες της κοπελες της φερνει καποιος μπος που του χρωστανε αυτες λεφτα στην νιγηρια και της βαζει να κανουν ακουσον ακουσον εν ετη 2009 τελετες βουντου που της κλειδωνει επειτα της φερνει στην ευρωπη για Να ξεπληρωσουν το χρεος μολις το ξεπληρωσουν ειναι ελευθερες να δουλεψουν για τον εαυτο τους. Και η πλακα ειναι οτι αμα της ρωτησεις θα το ξανακανες σου λεει ναι γιατι στην χωρα μου εχω δει ανθρωπο να πεθενει απο την πεινα. Το ποιοι πανε να δεις τζιπ με φυμε τζαμι και μερσ Διθεσιες να τρελαθεις ποιος εχει αυτα τα αμαξια ο γιος της πλυστρας οχι βεβαια

το εχω δει εγω το επεισοδιο καθως εχει γινει κ στο κουτι της πανδωρας ενα πολυ καλο ρεπορταζ... αμα κατσουμε να ψαξουμε θα βρουμε χιλιαδες ιστοριες...
Επιστροφή στην κορυφή
Μαγδαλένα Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαγδαλένα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:28
Αρχικά αποστάλθηκε από GenerX GenerX Έγραψε:

Μαγδαλένα δουλειά μας είναι να υποδεικνύουμε τα προβλήματα που βλέπουμε γύρω μας και να μη τα αφήνουμε με την πρόφαση οτι ο υπεύθυνος δε θα κάνει τίποτα.
κ τι μπορω να κανω εγω; να παω να το δηλωσω; σιγα μην κανουν οι αρμοδιοι τπτ... Το χει κανει φιλος μ κ δεν εχει γινει τπτ... Απλα ειπαν οτι το γνωριζουν αλλα δεν μπορουν να κανουν τπτ...
Επιστροφή στην κορυφή
GenerX Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GenerX Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:29
Οι ταινίες αυτές (κατα κύριο λόγο η Λίστα του Σίντλερ) αξίζουν συγχαρητηρίων και νομίζω θα έπρεπε να προβάλλονται στα σχολεία, ακόμα και στα πανεπιστήμια, ως δείγματα του απόλυτου ουμανισμού, ο οποίος είναι υπαρκτός και αντίθετος σε κάθε ρατσιστική διάθεση.
Για την ακρίβεια, συνθλίβει τη ρατσιστική ιδεολογία για πλάκα.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:29

ρε συ φιλε εσυ εχεις μιληση εγω το ιδιο ποσοι αλλοι μπαινουν στον κοπο να σκεφτουν οχι να μιλησουν απλα να βαλουν τον ευατο τους στην θεση του να ειναι τωρα στα βουνα του ιραν και να περπατας στα σκοταδια νυστικος κουρελι μονο να τα σκεφτουνε

Επιστροφή στην κορυφή
GenerX Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GenerX Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:30
Μαγδαλένα κάνε αυτό που κάνω εγω. Συνέχισε να τους ενοχλείς. Το καθήκον σου το κάνεις πάντως. Αν επιμένεις, ακόμα καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Μαγδαλένα Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαγδαλένα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:31
Αρχικά αποστάλθηκε από yersinia pestis yersinia pestis Έγραψε:

μαγδ αυτα τα παιδακια δεν ειναι με της μαμαδες τους τα νοικιαζουν οπως και τους αναπηρους ειναι ολοκρηρο κυκλωμα παντως αν δεις παιδακια παρε ενα τηλ. το χαμογελο του παιδιου ερχονται

αυτο π ειπες το ακουσα στν παπαδακη χθες με εναν αναπηρο στηΝ γλυφαδα νομιζω... Κοιτα για τα συγκεκριμενα παιδια δεν νομιζω οτι τα νοικιαζουν... Εδω στν Βολο δεν υπαρχουν τοσο μεγαλα κυκλωματα... Περισσοτερο γυφτοι ειναι κ καποιοι αλλοδαποι... Αλλα κ ΚΑνα 2 ελληνοπουλα εχω δει... Κ μ χε πει μαλιστα το ενα οτι η μαμα τ ειναι στο νοσοκομειο βαρια κ την επομενη μερα το ειδα με μια π την ελεγε μαμα κ ζητιανευανε μαζι.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:34

σωστος χρηματοδοτες και ισως και μαζι στα οργια εδω βιασαν μωρο[την τρελλα μου] την μαυρη θα αφηναν

Επιστροφή στην κορυφή
Μαγδαλένα Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαγδαλένα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:36
Κοιτα να ς πω... Εγω τους γυφτους τς φοβαμαι πολυ... Ειναι κακια φαρα... Κ ατιμοι ανθρωποι... Φοβαμαι μην μπλεξω εγω σε κατι τετοιο... Μαλιστα θυμαμαι μια περιπτωση: το παιδακι με κουρελια ζητιανευε καθως κ τα αδερφια τ κ γτ; γτ ο πατερας τς ηταν στα φρουτακια κολλημενος κ ηθελε να παιξει... Θυμαμαι αυτο χαρακτηριστικα γτ τον ειχαν πιασει αυτον... Κ τα παιδια νομιζω κατεληξαν στο ορφανοτροφειο...
Επιστροφή στην κορυφή
Μαγδαλένα Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαγδαλένα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:39
Υπαρχουν πολλοι αρρωστα μυαλια , τι λεμε τωρα; παρε για π. Χ. το κυκλωμα παιδικου πορνογραφικου υλικου π προσφατα εξαρθρωθηκε... Κ ειδες ποιοι τα διακινουσαν;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:39

συνηθος πανε οπου εχει πολλοι κοσμο σε προσκυνηματα και τετοια μην μπουν και μεσα να βγαλουν το νοικι. Ακομα και για τα φαναρια που ζητιανευουν δινουν νοικι και οσο καλυτερο ποστο ειναι τοσο περισσοτερα λεφτα ζητανε ολοκρηρη συμμορια

Επιστροφή στην κορυφή
Μαγδαλένα Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαγδαλένα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:43

το ξερω... Ειναι τοσα πολλα π γινονται καθημερινα... Κ ενας απλος πολιτης χωρις καμια αρμοδιοτητα πιστευω δεν μπορει να κανει τπτ... Γτ οπως ειπες, υπαρχει ολοκληρο κυκλωμα απο πισω...

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 22:17

Το αν ειμαι η οχι ρατσιστης, θα αφησω να το κρινετε εσεις. Δουλευω στο αεροδρομιο στον ελεγχο επιβατων. Χωρις βραδυνα και αργειες θα παρω 650ευρω τον μηνα και εχω 10 χρονια προηπυρεσια στον κλαδο. Ποιος ειναι εκμεταλευομενος; Απο εμενα και τους συναδελφους μου εξαρταται αν θα σκοτωθει κοσμος και παιρνω αν οχι ψιχουλα τοτε τι... Τεσπα.

Ξενοι. Για ποιον λογο να μην εχω στην μπουκα Αλβανους, που περα απο την εγκληματικοτητα (Αλβανικη Μαφια, μια απο τις ποιο επικινδυνες της Ευρωπης, δεσμοι αν οχι ταυτοποιηση με τον UCK) εχει βλεψεις εδαφικες Εναντια στην χωρα μας, και το χειροτερο ειναι οτι τους εχουμε ΗΔΗ μεσα στο σπιτι μας ανεξελεγκτους, Σκοπια που περα της αποδειξεως του ποσο ξεφτιλες Και ανικανους Πολιτικους εχουμε εχει και αυτη εδαφικες Βλεψεις Εναντια της χωρα μας, Τουρκια ; Πιστευω δεν χρειαζεται να πω κατι... Αρα;
Οσο για Πακιστανοινδονιγηριανοκαταστασεις κλπ ειναι απλα θυματα οπως κι εμεις. Περα απο συμπαθεια δεν μπορω να πω κατι αλλο. Βεβαια οταν εγκληματισουν και αυτοι...
Α, οσο για την τηλεοραση, βαλτε βαση οτι οταν ενας Αλβανος κανει εγκλημα λενε < < Αλοδαπος> > για να το κρυψουν, οποιαδηποτε αλλη χωρα την λενε κανονικα. Τα συμπερασματα δικα σας.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 22:23

Σορρυ το ξεχασα. Ποιο το προβλημα με την Μουσουλμανα; Την στιγμη που ειναι Ελληνιδα διαφορετικου θρησκευματος, δεν βλεπω καποιο προβλημα;

Η μηπως εχουμε φαει την πατατα οτι στην Ξανθη, Κομοτηνη και εκει πανω τελος παντον ειναι κατεχωμενη Τουρκια και οι κατοικοι ειναι Τουρκοι, οπως λενε οι αποδεδειγμενα εχθροι μας Και οι δοσιλογοι;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 30>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com