Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ελεύθερος σκοπευτής

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
sniper Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση sniper Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Νοεμβρίου/2016 ώρα 12:22
Μετά απο τόσα χρόνια μπορεί να μας πει κάποιος τη παίζει με αυτήν την ειδικότητα;
Επιστροφή στην κορυφή
τφ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση τφ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2018 ώρα 20:45
Αρχικά αποστάλθηκε από dimitris mak dimitris mak Έγραψε:

Καλυτερα να πας ειδικων αποστολων και οχι υπηρετης πολυβωλον εδ... αλλα και ελευθερος σκοπευτης καλα ειναι!

ειδικών αποστολών με ελεύθερος σκοπευτης τι διαφορές έχουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Loxiass22 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 14/Δεκεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 10
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loxiass22 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 13:34
Με ενδιαφέρει η ειδικότητα εποπ ελεύθερος σκοπευτής. Και πιστεύω ότι έχω αρκετά μόρια για να μπω. Είναι ίσως η πιο ενδιαφέρον ειδικότητα στις ειδικές δυνάμεις. Αυτό που με ανησυχεί είναι η μυωπία. Έχω ελάχιστη αλλά γνωρίζω ότι χρειάζεται άριστη. Έχω 1,25 σε κάθε μάτι. Λέτε να υπάρξει πρόβλημα; Τη νύχτα χρειάζομαι γυαλιά η φακούς επαφής αλλιώς δεν βλέπω καλά μακριά.
Επιστροφή στην κορυφή
Lefteris 2αμαλ Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2019
Πόντοι: 3432
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 14:46
Αρχικά αποστάλθηκε από Loxiass22 Loxiass22 Έγραψε:

Με ενδιαφέρει η ειδικότητα εποπ ελεύθερος σκοπευτής. Και πιστεύω ότι έχω αρκετά μόρια για να μπω. Είναι ίσως η πιο ενδιαφέρον ειδικότητα στις ειδικές δυνάμεις. Αυτό που με ανησυχεί είναι η μυωπία. Έχω ελάχιστη αλλά γνωρίζω ότι χρειάζεται άριστη. Έχω 1,25 σε κάθε μάτι. Λέτε να υπάρξει πρόβλημα; Τη νύχτα χρειάζομαι γυαλιά η φακούς επαφής αλλιώς δεν βλέπω καλά μακριά.

Στελακο αγορι μου, οσα προφιλ και να φτιαξεις, φαινεται οτι εισαι εσυ.

Δεν περνας ελευθερος σκοπευτης, στο εχουμε απαντησει σε 100000 νηματα οπως και στις ομαδικες στο φεισμπουκ, οπως και ο Διασωστης που τον πρηζεις σε προσωπικα μηνυματα στο φεισμπουκ. Προσπαθησε την επομενη φορα με αλλο ονομα παλι.
Επιστροφή στην κορυφή
XristosMP Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 11/Αυγούστου/2020
Πόντοι: 1642
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση XristosMP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 14:51
Ισως αμα δεις το American sniper να σου περασει. Ποτε δεν ξερεις.
Επιστροφή στην κορυφή
στελ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση στελ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 19:18
Αρχικά αποστάλθηκε από Lefteris 2αμαλ Lefteris 2αμαλ Έγραψε:

Στελακο αγορι μου, οσα προφιλ και να φτιαξεις, φαινεται οτι εισαι εσυ.

Δεν περνας ελευθερος σκοπευτης, στο εχουμε απαντησει σε 100000 νηματα οπως και στις ομαδικες στο φεισμπουκ, οπως και ο Διασωστης που τον πρηζεις σε προσωπικα μηνυματα στο φεισμπουκ. Προσπαθησε την επομενη φορα με αλλο ονομα παλι.

δεν ειμαι εγω
τι κολλημα εχει φαει μαζι μου
ερωτευμενος εισαι;
Επιστροφή στην κορυφή
Loxiass22 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loxiass22 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 21:38
Ουδεμία σχέση εχω με το παλικάρι. Παρακολουθώ τις τελευταίες μέρες το forum λόγω ενδιαφέροντος για την προκύρηξη και ήθελα να κάνω αυτήν την ερώτηση. Προφανώς δεν είναι κάτι που μπορεί να γνωρίζει ο καθένας ούτε θα το γράφει στην προκύρηξη και οι μόνες πληροφορίες για την όραση είναι για τις στρατιωτικες σχολές. Έγραψα στην περίπτωση που κάποιος είναι ήδη μέσα ως εποπ και ξέρει εφόσον κάποιοι ήδη υπηρετούν από ότι κατάλαβα.
Επιστροφή στην κορυφή
XristosMP Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση XristosMP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 21:41
Η λυση ειναι 2 διοπτρες. Η μια πανω στην αλλη.
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 21:45
Αρχικά αποστάλθηκε από στελ στελ Έγραψε:

δεν ειμαι εγω
τι κολλημα εχει φαει μαζι μου
ερωτευμενος εισαι;

Εσυ τι κολλημα εχεις φαει με ολους μας; Εχεις στειλει 10000 μηνυματα στους παντες, σε βαλαμε στην ομαδα μου με τον Διασωστη περσι και εβριζες στελεχη διχως λογο και αιτια. Ρωτουσες προσωπικες πληροφοριες για την αδερφη μου που ειναι Στελεχος των Ειδικων Δυναμεων, μετα εκανες ποσα, και συνεχιζεις να κανεις, ψευτικα προφιλ και ρωτας οτι ρωτουσες εδω και χρονια. Στελνεις συνεχεια στον Διασωστη και τον ρωτας για την μυωπια σου ενω σου ειχαμε πει παλια και εγω και τα παιδια και ο ΔΥΚ και ο Διασωστης πως δεν εχεις καμια ελπιδα γι αυτο που ζητας και συνεχιζεις να φτιαχνεις ψευτικα προφιλ και να κανεις το τρολαρισμα σου. Νομιζεις δεν το βλεπει ο ΔΥΚ ή ο Νασσος ή ο δημιουργος του φορουμ ο Yandr; Δεν σου απανταει κανενας στα σοβαρα διοτι σε βλεπουν απτην IP σου. Οσα προφιλ και να φτιαξεις η IP σου φαινεται μικρε μου Στελιο / Δημητρη98 / Vania / Δημητρα / Αιμιλιος/ iaio / mpampis/ Galaxy /Στελ και χιλια 2 αλλα προφιλ που βαριεμαι να γραψω.ΦΤΑΝΕΙ

Επεξεργάστηκε από Nassos - 15/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 04:52
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 21:48

Ουδεμία σχέση εχω με το παλικάρι. Παρακολουθώ τις τελευταίες μέρες το forum λόγω ενδιαφέροντος για την προκύρηξη και ήθελα να κάνω αυτήν την ερώτηση. Προφανώς δεν είναι κάτι που μπορεί να γνωρίζει ο καθένας ούτε θα το γράφει στην προκύρηξη και οι μόνες πληροφορίες για την όραση είναι για τις στρατιωτικες σχολές. Έγραψα στην περίπτωση που κάποιος είναι ήδη μέσα ως εποπ και ξέρει εφόσον κάποιοι ήδη υπηρετούν από ότι κατάλαβα.

Δυστυχως για την ειδικοτητα που θελεις η οραση σου πρεπει να ειναι αριστη, οποτε απτη στιγμη οπως λες που φορας φακους επαφης το βραδυ κτλπ, εισαι εκτος.
Επιστροφή στην κορυφή
στελ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση στελ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 22:48

Εσυ τι κολλημα εχεις φαει με ολους μας; Εχεις στειλει 10000 μηνυματα στους παντες, σε βαλαμε στην ομαδα μου με τον Διασωστη περσι και εβριζες στελεχη διχως λογο και αιτια. Ρωτουσες προσωπικες πληροφοριες για την αδερφη μου που ειναι Στελεχος των Ειδικων Δυναμεων, μετα εκανες ποσα, και συνεχιζεις να κανεις, ψευτικα προφιλ και ρωτας οτι ρωτουσες εδω και χρονια. Στελνεις συνεχεια στον Διασωστη και τον ρωτας για την μυωπια σου ενω σου ειχαμε πει παλια και εγω και τα παιδια και ο ΔΥΚ και ο Διασωστης πως δεν εχεις καμια ελπιδα γι αυτο που ζητας και συνεχιζεις να φτιαχνεις ψευτικα προφιλ και να κανεις το τρολαρισμα σου. Νομιζεις δεν το βλεπει ο ΔΥΚ ή ο Νασσος ή ο δημιουργος του φορουμ ο Yandr; Δεν σου απανταει κανενας στα σοβαρα διοτι σε βλεπουν απτην IP σου. Οσα προφιλ και να φτιαξεις η IP σου φαινεται μικρε μου Στελιο / Δημητρη98 / Vania / Δημητρα / Αιμιλιος/ iaio / mpampis/ Galaxy /Στελ και χιλια 2 αλλα προφιλ που βαριεμαι να γραψω.ΦΤΑΝΕΙ

εσύ το ξεκίνησες!
δεν έβριζα κανέναν είχες μαζέψει όλους τους τεμπέληδες

είμαι ΟΒΑ

Επεξεργάστηκε από Nassos - 15/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 04:52
Επιστροφή στην κορυφή
XristosMP Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση XristosMP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 13:33
Ουαου
Επιστροφή στην κορυφή
Loxiass22 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Loxiass22 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 14:41
Σε ευχαριστώ Λευτέρη. Επικοινώνησα με την στρατολογια της περιοχής μου (παρεμπιπτόντως ακόμα δεν γνωρίζουν πότε θα βγει η προκήρυξη δεν έχουν κάποια ενημέρωση) και από ότι μου είπαν κατάλαβα ότι ούτε εκείνοι γνωρίζουν τι γίνεται διότι ακόμα και στη προκύρηξη δεν αναγράφεται τίποτα σχετικά με τη μυωπία και τη συγκεκριμένη ειδικότητα. Ως εκ τούτου είναι στον αέρα και η οποία απόφαση αν σε κόψουν η όχι θα γίνει από την υγειονομική επιτροπή κατά την διάρκεια εξετάσεων.
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 21:41
Αρχικά αποστάλθηκε από στελ στελ Έγραψε:

εσύ το ξεκίνησες!
δεν έβριζα κανέναν είχες μαζέψει όλους τους τεμπέληδες

είμαι ΟΒΑ

Τι δεν εβριζες; Ολα τα παιδια εβριζες και μονο το ΑΦΜ της αδερφης μου δεν ρωτησες.
Ανεκαθεν σου ημουν φιλικος μαζι σου απτη πρωτη στιγμη που σου εγραψα στο φορουμ.
Στα προσωπικα μηνυματα που μου εστελντες παντα σου απαντουσα με οτι γνωσεις ειχα.
Σε εβαλα στην ομαδα τοτε διοτι μου το ζητησες για να μαθαινεις νεα και ειδικοτητες και εσυ το μονο που εκανες ηταν να μας βριζεις ολους, να φτιαχνεις ψευτικα προφιλ και να λες τους ΕΠΟΠ ενεργα στελεχη " Τεμπεληδες " οπως κανεις και τωρα.

Δεν εχεις ουτε τροπους, ουτε αξιες. Δεν σεβεσαι τους μεγαλυτερους και πανω απολα τον εαυτο σου.
Εχεις ψυχολογικα και χρειαζεσαι καποιον γιατρο και στο λεω με ολη τη καλη διαθεση.
Με τα μυαλα που εχεις θα κοπεις στα ψυχοτεχνικα αλλα παρολα αυτα, σου ευχομαι καλη επιτυχια σε οτι κι αν επιλεξεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Δεκεμβρίου/2020 ώρα 21:44

Σε ευχαριστώ Λευτέρη. Επικοινώνησα με την στρατολογια της περιοχής μου (παρεμπιπτόντως ακόμα δεν γνωρίζουν πότε θα βγει η προκήρυξη δεν έχουν κάποια ενημέρωση) και από ότι μου είπαν κατάλαβα ότι ούτε εκείνοι γνωρίζουν τι γίνεται διότι ακόμα και στη προκύρηξη δεν αναγράφεται τίποτα σχετικά με τη μυωπία και τη συγκεκριμένη ειδικότητα. Ως εκ τούτου είναι στον αέρα και η οποία απόφαση αν σε κόψουν η όχι θα γίνει από την υγειονομική επιτροπή κατά την διάρκεια εξετάσεων.

Καλησπερα φιλτατε, αποτι γνωριζω η συγκεκριμενη ειδικοτητα σε θελει αψεγαδιαστο, τουλαχιστον στα ματια.
Δεν θελω να σε παρω ομως στον λαιμου μου, διοτι η επιτροπη που θα περασεις θα κρινει το ποσο καταλληλος εισαι.
Οποτε εγω θα σου ελεγα, αν εχεις καλα μορια και θελει η καρδουλα σου Ε. Δ να πας καπου που θα εισαι πιο σιγουρος οτι θα μπεις με τη μυωπια που εχεις διοτι στη συγκεκριμενη ειδικοτητα που θες, ισως μπεις αλλα ισως και οχι διοτι ειναι επιφοβη.
Καλη επιτυχια ομως, οπως και να χει.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com