Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Παιχνίδια στρατηγικής

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
MIRAGE2000-5MK2 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο μέλος

Μέλος από: 04/Μαΐου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 94
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση MIRAGE2000-5MK2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2009 ώρα 05:46

Το απόλυτο παιχνίδι που κυκλοφορεί την Παρασκευή είναι το battlestations pacific. Είναι η συνέχεια του battlestations midway. Πάρτε μια ιδέα από το battlestations midway και το νέο battlestations pacific:

"Ηaruna is sinking,congratulations commander waker.Hauna is sinking! ". "Καλά πως το έκανες αυτό; " "Είναι απλό πορεία 060 πρόσω ολοταχώς πάση δυνάμη, πυρ κατά βούληση! Αχαχαχα.Eίχες Ενα θωρηκτό, ενα αντιτορπιλικό και δυο τορπιλακάτους. Εγώ με δύο αντιτορπιλικά ήμουν Μόνο! Καλά ρε μπαμπά στην ναυτικών δοκίμων δεν σας έμαθαν τίποτα αχαχαχ". Τώρα θα σε ξαναβυθίσω χεχεχεχε. ΄΄Ερχεται το battlestations pacific!
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2009
Θέση: Greece
Πόντοι: 409
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2009 ώρα 04:46
Απειρο λιωσιμο rome total war...
Επιστροφή στην κορυφή
19adonis92 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 03/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 235
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 19adonis92 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 15:38
Πρεπει να δοκιμασετε ολοι το total war και το generals. Ειναι πολυ καλα
Επιστροφή στην κορυφή
tati Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 06/Ιουλίου/2009
Πόντοι: 611
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tati Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 16:04

IKARIAM KAI ΠΑΛΙ IKARIAM

Επιστροφή στην κορυφή
Dargal Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 17/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 380
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Dargal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 20:21
Προσωπικα ασχολούμαι με το online παιχνιδι Battledawn.
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 03:57
Αρχικά αποστάλθηκε από ChrPat ChrPat Έγραψε:

Προσωπικα ασχολούμαι με το online παιχνιδι Battledawn.
και αυτο γαματο ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή
stef_by_me Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 23/Ιουλίου/2009
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stef_by_me Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 14:51
Το age of mythology είναι τζάμι!
Επιστροφή στην κορυφή
ziogas191 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2009
Πόντοι: 165
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ziogas191 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 15:03
Το Κοζακς το Μπατλ οφ γορ ΤΑ ΣΠΑΕΙ!
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 18:52
Αρχικά αποστάλθηκε από stef_by_me stef_by_me Έγραψε:

Το age of mythology είναι τζάμι!
εχω φαει απειρες ωρες με αυτο το παιχνιδι φιλε...
Επιστροφή στην κορυφή
stef_by_me Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stef_by_me Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 14:01
Εγώ να δεις γιώργο! Φοβερό λιώσιμο, τώρα όμως εχω καιρό να παίξω!
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 19:05

Εγώ να δεις γιώργο! Φοβερό λιώσιμο, τώρα όμως εχω καιρό να παίξω!
ε και εγω... Τωρα κολλησα σε αλλο παιχνιδι...
Επιστροφή στην κορυφή
stef_by_me Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stef_by_me Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:42
Κ εγώ με άλλο είμαι κολλημένος! Εσυ με τι κόλλησες;
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:46

Κ εγώ με άλλο είμαι κολλημένος! Εσυ με τι κόλλησες;
με το call of duty 4... Εσυ;
Επιστροφή στην κορυφή
stef_by_me Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση stef_by_me Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:48
Άλλη πόρωση αυτό το παιχνίδι! Τέλειο! Εγώ αυτό τον καιρό ασχολούμε με to crysis!
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 20:57

Άλλη πόρωση αυτό το παιχνίδι! Τέλειο! Εγώ αυτό τον καιρό ασχολούμε με to crysis!
ασε ασε... Ακουστα το εχω και αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com