Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Χειριστής Επικοινωνιακών Συστηματων Ειδ. Δυν.

Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Χειριστής Επικοινωνιακών Συστηματων Ειδ. Δυν.
    Αποστολή: 28/Μαρτίου/2009 ώρα 04:21
Ποιος ξερει τι ειναι Χειριστής επικοινωνιακών συστημάτων ΔΒ Των Ειδικών Δυνάμεων
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3999
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2009 ώρα 04:31
Βασιλη μου, καταρχην καλη επιτυχια και ευχομαι να πανε ολα καλα! Αλλωστε εχω αδυναμια στους καταδρομεις οποτε σου το ευχομαι ολοψυχα... Λοιπον, αν θελεις μπες στο αρμυ και διαβασε για την ειδικοτητα αυτη
Επιστροφή στην κορυφή
Nicolas_mk2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 26/Φεβρουαρίου/2009
Θέση: Φραπεδούπολη
Πόντοι: 625
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nicolas_mk2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2009 ώρα 04:37
Ειναι ο άνθρωπος που θα κουβαλαει στη πλατη του τον τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό του περιπόλου-ομάδας γενικότερα-και θα ειναι υπευθυνος για τη διαρκη Και ορθη επικοινωνια του τμηματος με το κεντρο επιχειρησεων ειδικων δυναμεων-ουσιστικα ειναι ο διαβιβαστης της ομαδος... Ελπιζω να σε καλυψα
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Απριλίου/2009 ώρα 02:15
χειριστης μεσων επιτιρησης (ΔΒ)

Γειας παιδες
Γνωριζει κατι καποιος για αυτη την ειδικοτιτα;
ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
JohnKr Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 17/Δεκεμβρίου/2009
Πόντοι: 86
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση JohnKr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Αυγούστου/2010 ώρα 03:09
Αρχικά αποστάλθηκε από Nicolas_mk2 Nicolas_mk2 Έγραψε:

Ειναι ο άνθρωπος που θα κουβαλαει στη πλατη του τον τηλεπικοινωνιακό εξοπλισμό του περιπόλου-ομάδας γενικότερα-και θα ειναι υπευθυνος για τη διαρκη Και ορθη επικοινωνια του τμηματος με το κεντρο επιχειρησεων ειδικων δυναμεων-ουσιστικα ειναι ο διαβιβαστης της ομαδος... Ελπιζω να σε καλυψα

Και ο διαβιβαστής ΕΔ τι κάνει τότε;

Εγω νομίζω πως αφορά χειριστές των κέντρων επιχειρήσεων (TOC - Tactical Operations Center), δηλαδή αυτούς που χεριζονται τον εξοπλισμό επικοινωνίας απο την μεριά της διοίκησης. Ο Διαβιβαστής είναι απο την πλευρά των καταδρομών.
Τουλάχιστον έτσι το καταλαβαίνω...
Επιστροφή στην κορυφή
chris98iv Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2021
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση chris98iv Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Αυγούστου/2021 ώρα 12:33
Καλησπερα παιδια
υπαρχει καποιος αλλος που εχει περασει στην ειδικοτητα που γραφει ο τιτλος και παρουσιαζεται αυλωνα;
γτ εμενα εκει μου ηρθε, πηρα τηλ και ειπανε οτι θα κανουμε βασικη αυλωνα και μετα θα μας στειλουν ΕΔ αυτοι οι 12 που περασαμε

ευχαριστω εκ
των προτερων
Επιστροφή στην κορυφή
Comando Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 04/Ιουλίου/2021
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Comando Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Αυγούστου/2021 ώρα 14:03
Καλησπερα φίλε Μ θα τα πουμε και από κοντά λοιπόν σε λίγες μέρες... Ναι πρώτα θα παμε κετθ να είμαστε δλδ με το όπλο μας ΔΒ θα περασουμε κέντρο και ότι είναι για το όπλο και μετά θα παμε να περασουμε Σπεποπεδ και να ενταχθούμε στς ΕΔ!
Επιστροφή στην κορυφή
chris98iv Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση chris98iv Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Αυγούστου/2021 ώρα 17:59
Φιλαράκι ξέρεις καθόλου ποσο θα κάτσουμε Αυλώνα και που θα γινει το σπεεποπεδ;
κάτι γνωστοί οβα μου λενε η Ρεντίνα η κεεδ αλλα δε ξερουν σίγουρα.
ποτε θα παρουσιαστείς εσυ;
Επιστροφή στην κορυφή
Comando Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 04/Ιουλίου/2021
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Comando Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Αυγούστου/2021 ώρα 22:24
Κοίτα όταν ξεκινήσει ο μαχητής για τους άλλους εμείς παμε να περασουμε Σπεποπεδ... Γίνεται παντα ρεντινα αλλά όντως λένε για κεεδ. Εγώ 24 παρουσιαζομαι εσυ;
Επιστροφή στην κορυφή
chris98iv Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση chris98iv Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2021 ώρα 02:14
Εγω παρουσιαζομαι στις 25
Επιστροφή στην κορυφή
Malartz Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Malartz Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Οκτωβρίου/2021 ώρα 21:09
Καλησπέρα παιδιά, ειναι κάποιος που ξερει τι παιζει με αυτην την ειδικότητα, τι εκπαιδευση κανουμε; Μεταθεσεις, μοναδες κλπ.
Εχω αυτη την ειδικοτητα και κανείς δεν ξέρει να μου απαντήσει, ουτε καν οι εκπαιδευτές και η διοίκηση του κεντρου εποπ.
Απο την πρωτη μερα ρωταω για να μαθω και κανεις δεν δινει σαφης απάντηση.
Αν καποιος ξερει κατι ειτε ειναι αυτης της προκήρυξης ειτε παλαιοτερη σειρα, θα του ημουν ευγνώμων.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com