Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις 2021 Γ ΕΣΣΟ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Koko Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Koko Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 13:00
Ισχύει αυτό για Νοεμβρίο; Τσάμπα δηλώσαμε δηλαδή μετάθεση εμείς οι 8 μηνοι
Επιστροφή στην κορυφή
Στάθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στάθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2021 ώρα 13:42
Δεν έχω ακούσει κάτι για Νοεμβρίο ρώτησα σήμερα ένα στέλεχος και μου είπε ότι την άλλη ή την μεθεπόμενη εβδομάδα φεύγουν με μετάθεση η γ λογικά την άλλη διότι φεύγουν και οι νεοσύλλεκτοι για Έβρο κλπ λογικά θα τα στείλουν όλα μαζί
Επιστροφή στην κορυφή
Στάθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στάθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Οκτωβρίου/2021 ώρα 08:42
AΝ κάποιος έχει κάποιο νέο αυτές τις μέρες να γράψει
Επιστροφή στην κορυφή
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 04/Ιουνίου/2021
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 140
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 10:00
Αρχικά αποστάλθηκε από Στάθης Στάθης Έγραψε:

Δεν έχω ακούσει κάτι για Νοεμβρίο ρώτησα σήμερα ένα στέλεχος και μου είπε ότι την άλλη ή την μεθεπόμενη εβδομάδα φεύγουν με μετάθεση η γ λογικά την άλλη διότι φεύγουν και οι νεοσύλλεκτοι για Έβρο κλπ λογικά θα τα στείλουν όλα μαζί

Παιδιά στις μονάδες δεν εχουν ιδεά τι γινεται. Προς το παρον εχουν συγκεντρώσει τις επιθυμίες και τώρα μαγειρεύουν, αλλά ταυτόχρονα μαγειρεύεται και η κατάταξη της Ε ΕΣΣΟ (το ίδιο γραφείο τα βγάζει) οπότε όλα τσουλάνε πιο αργά.
Επιστροφή στην κορυφή
Στάθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στάθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 11:03
Υπάρχει περίπτωση να φύγει όμως η γ μέσα στην εβδομάδα ή από βδομάδα;
Επιστροφή στην κορυφή
adst Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 27/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 23
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση adst Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 17:04

Υπάρχει περίπτωση να φύγει όμως η γ μέσα στην εβδομάδα ή από βδομάδα;
στο τελος του μηνα θα φυγουν τα βυσματα. Η κανονικη μεταθεση της γ θα βγει το νοεμβριο.
Επιστροφή στην κορυφή
Στάθης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στάθης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 17:14
Γιατί Νοεμβρίο το έκαναν 6μηνο πλέον;
Επιστροφή στην κορυφή
Johny Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Johny Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 18:12
Ελπιζω να ερθουν Συντομα μεταθεσεις της Γ γιατι μειναμε 3 ατομα απο Β Εσσο και εχει πεσει εμπλοκη. Ηθελα να ξερα το ΓΕΣ τα κοιταει αυτα;
Επιστροφή στην κορυφή
adst Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 27/Νοεμβρίου/2020
Πόντοι: 23
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση adst Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 21:24

Γιατί Νοεμβρίο το έκαναν 6μηνο πλέον;
ναι
Επιστροφή στην κορυφή
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2021 ώρα 23:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Johny Johny Έγραψε:

Ελπιζω να ερθουν Συντομα μεταθεσεις της Γ γιατι μειναμε 3 ατομα απο Β Εσσο και εχει πεσει εμπλοκη. Ηθελα να ξερα το ΓΕΣ τα κοιταει αυτα;

Nope. Δε τα κοιτάνε. Και λογικά κι ο διοικητής της μονάδας σου δεν έχει ενοχλήσει εκεί που πρέπει για να του στείλουν άτομα.
Επιστροφή στην κορυφή
Johny Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Johny Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Οκτωβρίου/2021 ώρα 14:14
Δηλαδή για να καταλάβω άμα μείνουμε 3 άτομα μέχρι Δεκέμβρη που απολυομαστε τι γινεται; Ούτε την άδεια που δικαιούμαστε δε θα πάρουμε; Μπλέξιμο
Επιστροφή στην κορυφή
Κoko Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κoko Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Οκτωβρίου/2021 ώρα 16:12
Γιατί δεν μας ενημέρωσαν καθόλου γι'αυτό το θέμα; Εδώ στην μονάδα μου μου είπαν ότι αρχές Οκτωβρίου θα βγει αν ήταν να πάει τόσο αργά δεν θα δήλωνα
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Οκτωβρίου/2021 ώρα 10:24
Παιδιά ερώτηση είμαι Δ εσσο και έχω βάλει άτομο να με κάνει μετάθεση είμαι 10 μέρες πριν κλείσω το 3μηνο και τον έχει δώσει την μετάθεση από 16 Σεπτεμβρίου ξέρει κάποιος ποτέ περίπου θα φύγω;
Επιστροφή στην κορυφή
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2021 ώρα 12:10
Αρχικά αποστάλθηκε από Κoko Κoko Έγραψε:

Γιατί δεν μας ενημέρωσαν καθόλου γι'αυτό το θέμα; Εδώ στην μονάδα μου μου είπαν ότι αρχές Οκτωβρίου θα βγει αν ήταν να πάει τόσο αργά δεν θα δήλωνα

Και να βγει μπορείς να την κόψεις.

Παιδιά οι μεταθέσεις είναι πλέον 6μηνου, όχι 5μηνου, οπότε θα γίνουν Νοέμβριο...
Επιστροφή στην κορυφή
Darth_Bane Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Darth_Bane Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2021 ώρα 12:11
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιάννης Γιάννης Έγραψε:

Παιδιά ερώτηση είμαι Δ εσσο και έχω βάλει άτομο να με κάνει μετάθεση είμαι 10 μέρες πριν κλείσω το 3μηνο και τον έχει δώσει την μετάθεση από 16 Σεπτεμβρίου ξέρει κάποιος ποτέ περίπου θα φύγω;

Αυτά τα ρωτάς στον γνωστό σου. Απο τη στιγμή που παίρνεις νωρίτερα απο το 6μηνο μετάθεση, μπορεί να πάρεις ανα πάσα στιγμη...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com