Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 9>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Δημητρησς Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δημητρησς Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ
    Αποστολή: 17/Μαρτίου/2021 ώρα 15:26
Ξέρεις κανείς τίποτα για βυσματικες μεταθέσεις για αρχές Απριλίου για α εσσο ;

Επεξεργάστηκε από Nassos - 17/Μαρτίου/2021 ώρα 15:42
Επιστροφή στην κορυφή
Δεκανέας ΟΒΑ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δεκανέας ΟΒΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαρτίου/2021 ώρα 15:47
Περιμένει κάποιος βυσματική μετάθεση αυτό το διάστημα και είχε κάποια ενημέρωση;
Επιστροφή στην κορυφή
Mitsss Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Mitsss Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαρτίου/2021 ώρα 09:38
Κάτι έμαθα για 1η Απριλίου βγαίνουν
Επιστροφή στην κορυφή
Μμιμης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μμιμης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Απριλίου/2021 ώρα 12:40
Έμαθε κανείς τίποτα για μεταθέσεις της 370;
Επιστροφή στην κορυφή
parisio Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Απριλίου/2021
Θέση: PERISTEO
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση parisio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2021 ώρα 03:26
Λογικα μαιο

Επιστροφή στην κορυφή
Guest70 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guest70 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2021 ώρα 15:33
Καλησπέρα σειρουλες, ξέρουμε τίποτα παραπάνω για τις μεταθέσεις 2021 Α ΕΣΣΟ; Μέσα στον Απρίλιο έχουν πει και ήδη έχουν έρθει κάποιες
Επιστροφή στην κορυφή
mims Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mims Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2021 ώρα 12:05
Καλησπερα εμενα μου ηρθε εδω και 10 μερες η μεταθεση ευχομαι και σε σας το ιδιο
Επιστροφή στην κορυφή
Θάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Θάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2021 ώρα 13:02
Ξέρουμε ρε μάγκες πότε θα βγουν μεταθέσεις για α εσσο 2021; Λέτε να αργήσουν λόγω Πάσχα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Επιστροφή στην κορυφή
manost Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση manost Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Απριλίου/2021 ώρα 19:36
Αρχικά αποστάλθηκε από mims mims Έγραψε:

Καλησπερα εμενα μου ηρθε εδω και 10 μερες η μεταθεση ευχομαι και σε σας το ιδιο

Kαλησπερα σειρουλα, η μεταθεση σου ειναι κατ εξαιρεση; Ειχες κανει χαρτια τα οποια εστειλε η μοναδα σου στο ΓΕΣ;

Επεξεργάστηκε από Nassos - 18/Απριλίου/2021 ώρα 21:25
Επιστροφή στην κορυφή
Παν Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Παν Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2021 ώρα 08:54
Σειρουλες καλησπέρα!370 σειρά και εγώ. Γνωρίζει κανείς τώρα που συμπληρώνουμε 3μηνο αν θα γίνει κάτι μετά τα σπεν της 371;
Βυσματικες μεταθέσεις πάντα
Επιστροφή στην κορυφή
Χωρικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Χωρικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαΐου/2021 ώρα 03:52
Παιδιά έχουμε καμία ενημέρωση για βυσματικες μεταθέσεις της 370; Τώρα μέσα Μαίου που μπαίνει νέα σειρά ενδέχεται να γίνει κάτι;
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Σάμος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιώργος Σάμος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2021 ώρα 16:43
Σειρούλες και εγώ 370 είμαι από όσο πληροφορήθηκαν το πρώτο γκρουπ μεταθέσεων είναι από 17 έως 22 Μαΐου στο πρώτο υπάγονται όσοι έχουν βύσμα και το δεύτερο γκρουπ μεταθέσεων είναι από 15 έως 22 Ιουνίου
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Θ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιάννης Θ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2021 ώρα 20:55
Καλησπέρα,370 εδώ, το ίδιο ισχύει και για οκτάμηνους που δικαιούνται στο τετράμηνο τη μετάθεση; Θα μας φάνε τα βύσματα και θα φύγουμε Ιούνιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Στέλιος Φ. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Στέλιος Φ. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2021 ώρα 09:54
Καλημέρα μάγκες... Και εγώ 370 είμαι... Γνωρίζεται αν αυτοί που υπηρετούν 8μηνο δικαιούνται μετάθεση στους 4 μήνες; Ευχαριστώ πολύ! Καλό υπόλοιπο εύχομαι και καλοί πολίτες με το καλό!
Επιστροφή στην κορυφή
alkiv_95 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 06/Ιανουαρίου/2021
Πόντοι: 14
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση alkiv_95 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Μαΐου/2021 ώρα 17:14
Καλησπέρα σας και από εμένα, λοιπόν είμαι φαντάρος 9μηνης θητείας στη Ρόδο και έχω κάνει από μέσα Μαρτίου τα χαρτιά μου για μετάθεση Αθήνα. Όταν τα έκανα, είχα δηλώσει και την πάθηση του πατέρα μου (ο οποίος έχει αναπηρία σε ποσοστό 35-50% αλλά δεν είχε περάσει από την αρμόδια επιτροπή) και είχα αποστείλει κιόλας τα σχετικά ιατρικά έγγραφα στη μονάδα μου και τη στρατολογική υπηρεσία. Δεδομένων αυτών, και αν εξαιρέσω τις ακριβείς ημερομηνίες, δικαιούμαι άμεση και κατ'εξαίρεση μετάθεση; Κι αναλόγως, πότε ακριβώς θα βγουν τα γκρουπ μεταθέσεων γιατί κάτι άκουσα για τη μεθεπόμενη βδομάδα το πρώτο γκρουπ και την πρώτη εβδομάδα του Ιουνίου το δευτερο... Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 9>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com