Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις 369 (2020 ΣΤ ΕΣΣΟ)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Thirsty Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thirsty Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 10:25
Ξέρουμε ημερομηνίες για μεταθέσεις; Πιξαμεεεε
Επιστροφή στην κορυφή
EMK Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση EMK Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 16:42
Κάτι λένε για 10 Μαρτίου
Επιστροφή στην κορυφή
Jussu Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Jussu Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 16:50
Εμένα μάγκες μου βγήκε
Επιστροφή στην κορυφή
Αα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Αα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 19:02
Πότε σου βγήκε?
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΜΚ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΜΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 19:08
Πότε σου ήρθε φίλε?
Επιστροφή στην κορυφή
Lef Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lef Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 19:41
Έβαλες μέσο και σου βγήκε από τώρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Kokorakhs Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Kokorakhs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 20:10
Φαντάζομαι Μάρτιο βγαίνουν οι βυσματικες. Οι κατ εξαίρεση πιθανόν να έχουν βγει και οι υπόλοιπες καλό Απρίλιο που κλείνει το 5μηνο. Τώρα ο καθένας λίγο πολύ μπορεί να καταλάβει ποτέ θα πάρει μετάθεση.
Επιστροφή στην κορυφή
Billz0 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 23/Οκτωβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 21
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Billz0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 07:59
Οι μεταθέσεις 5μηνου θα βγούνε μέχρι 15 Μαρτίου και ναι προφανώς και δεν έχει συμπληρωθεί 5μηνο θητείας αλλά έτσι είναι. Μην ακούτε κανέναν.

Εγώ αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι πόσες πιθανότητες είναι κάποιος να πάει από παραμεθόριο (όπως εγώ) Αθήνα, με η και χωρίς μέσο. Έχω ακούσει ότι τα ποσοστά και στις 2 περιπτώσεις είναι υψηλά. Φυσικά οι μοριοδοτησεις αρχίζουν μετά από τα βύσματα, απλα έχω τρομερό αγχος για Αθήνα. Έχετε καμία ιδέα πάνω σε αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή
Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 09:52
Να βγουν η να φύγουν μέχρι 15 εννοείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Billz0 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 23/Οκτωβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 21
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Billz0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 18:40
Να βγουν
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΜΚ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΜΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 23:46
Και εμένα βγήκε επιτέλους η μετάθεση μου σήμερα Παρασκευή για Αθήνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Thirsty Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Thirsty Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 10:28
Πάντως έχει κυκλοφορήσει μια φήμη ότι οι πρώτοι θα φύγουν 15 Μαρτίου και οι υπόλοιποι 1 Απριλίου δεν ξέρω 100% αν αληθεύει αλλά έχει μια λογική βάσει των προηγούμενων μεταθέσεων
Επιστροφή στην κορυφή
Lef Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lef Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 10:55
Αν μαθει καποιος παιδια ποτε βγαινουν για τη σειρα μας να το πει!
Επιστροφή στην κορυφή
Lef Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lef Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2021 ώρα 14:01
Πως σας βγαινει απο τοσο νωρις η μεταθεση ρε παιδια;
Επιστροφή στην κορυφή
Guest1235 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guest1235 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαρτίου/2021 ώρα 13:08
Κανένα νεότερο εχουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com