Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς ΚΕΠΒ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 7>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Old_Trafford Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 03/Δεκεμβρίου/2011
Θέση: KLEIN
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 17
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Old_Trafford Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 03:37
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Ernest Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 28/Δεκεμβρίου/2011
Πόντοι: 63
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Ernest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2012 ώρα 00:45
Καλησπέρα Χρόνια πολλά και καλή χρονια.
ειμαι απο Θεσσαλονικη και εχω μια ερώτηση. Απο αυτα που εχω διαβάσει θα πρεπει να βρίσκομαι εως τις 11 στο ΚΕΠΒ, ειμαι καιανθρωπος που θελω να τελειωνω γρηγορα οποτε θεωρω οτι μεχρι τις 10 με 11 να ειμαι εκει.
Για την μετακινηση μου παιζει ΚΤΕΛ &ΟΣΕ αλλα:
για με ΚΤΕλ http://www.ktelmacedonia.gr/gr/routes/tid=41 Ειναι πολυ αργα!
και για ΟΣΕ http://tickets.trainose.gr/dromologia/#apo=%CE%98%CE%95%CE%A3%CE%A3;pros=%CE%98%CE%97%CE%92%CE%91;date=2012-02-01;rtn_date=2012-01-01;trip=1

Το ΚΤΕΛ δεν βολευει καθόλου. Με τον ΟΣΕ φτανω 11:20 και με ταξι απο τον σταθμο θα παει σιγουρα 12.
Σε αυτην την περιπτωση τι γίνεται;
υπήρξε καποιος απο Θεσς που να παρουσιαστηκε εκει και να μου πει τι εκανε;
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΙΧ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΜΙΧ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιανουαρίου/2012 ώρα 09:53
Φίλε εμένα απο προήγουμενη εμπειρία μου (θεσ/νικη - κόρινθος !) με τρένο κ κτελ έφτασα καμιά ώρα αργότερα δ έπαιξε θέμα.

Τώρα επειδή κ γώ μπαίνω 24 του μήνα (κ δ έχω ιδέα πως θα πάω, λογικά τρένο κ μετά κανά λεωφορείο ελπίζω να παίζει γτ γκαφρα για ταρίφα δ παίζουν) λογικά θα αργήσω πάλι λιγουλάκι!

Ξέρει κανείς να μας πει απο τον σταθμό των τρένων πως πάμε μέχρι το στρατόπεδο με κανα αστικο;(γτ όπως προείπα γκαφρα για ταριφα δ παίζουν!)
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δημήτρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2012 ώρα 18:38
Παιδιά καλησπέρα! Συγχαρητήρια για το site! Πήρα σήμερα την κατάσταση επιβίβασης απο το φρουραρχείο της πόλης μου... Για να πάω στη Θήβα, έχουν γράψει διαδρομή Αθήνα - Θήβα με τρένο. Μπορεί να μου πεί κάποιος που βρίσκεται ο σιδηροδρομικός σταθμός στην Αθήνα;

Επίσης αν δεν πάω με τρένο και πάω με λεωφορείο, θα υπάρξει πρόβλημα;
Ελέγχουν αν χρησιμοποίησες την κατάσταση επιβίβασης ή αν όχι;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10956
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2012 ώρα 18:42
"Σταθμός Λαρίσης".
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δημήτρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2012 ώρα 19:25
Σε ευχαριστώ Nassos!

Να ρωτήσω κάτι ακόμα... ; Από Πειραιά προς σταθμό Λαρίσης, πώς μπορώ να πάω; Με προαστιακό;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10956
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2012 ώρα 20:48
Ναι, έχει Προαστιακό από το Σταθμό του Πειραιά.

Λογικά άλλο τραίνο θα πάρεις για Θήβα, επομένως θα κατέβεις στο Σταθμό Λαρίσης. Απλά μη ξεχάσεις να ρωτήσεις από ποία αποβάθρα θα πάρεις το τράινο για Θήβα
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15159
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2012 ώρα 20:51
Τώρα γιατί επιλέγετε το τραίνο από το κτελ δεν μπορώ να το καταλάβω, τα κτελ τις ημέρες κατάταξης κάνουν στάση έξω από το στρατόπεδο ενώ από τραίνο η μόνη λύση που έχεις είναι το ταξί
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Δημήτρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2012 ώρα 22:10
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Το τραίνο δεν το επέλεξα εγώ, αλλά αυτός που μου έδωσε την κατάσταση επιβίβασης στο φρουραρχείο.
Γι΄αυτό ρώτησα αν υπάρξει πρόβλημα αν τελικά πάω με το κτελ...
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2012 ώρα 23:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Δημήτρης Δημήτρης Έγραψε:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Το τραίνο δεν το επέλεξα εγώ, αλλά αυτός που μου έδωσε την κατάσταση επιβίβασης στο φρουραρχείο.
Γι΄αυτό ρώτησα αν υπάρξει πρόβλημα αν τελικά πάω με το κτελ...

Την κατάσταση αν θέλεις την χρησιμοποιείς αλλιώς δεν παίζει πρόβλημα, σίγουρα γλιτώνεις λεφτά με το να πας με το τραίνο απλά ίσως ταλαιπωρηθείς λίγο παραπάνω

Επιστροφή στην κορυφή
jimmis Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 03/Ιανουαρίου/2012
Θέση: Βαφέας
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jimmis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Φεβρουαρίου/2012 ώρα 19:58
Χαίρεται,
ξέρετε αν βάζει ο στρατός λεωφορείο (από αθήνα για θήβα ας πούμε) για να μεταφερθούν οι φαντάροι στα στρατόπεδα που έχουν κληθεί να παρουσιαστούν;
Πιστεύω πως θα πρέπει να υπάρχει κάτι τέτοιο!
Επιστροφή στην κορυφή
Makis_Man Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Makis_Man Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουλίου/2012 ώρα 14:54
Καλημερα παιδια... Στις 11 Ιουλιου παρουσιαζομαι θηβα... Εχω κλεισει εισιτηριο με οσε με το βραδυνο... Ξερει καποιος ποιο λεωφορειο πρεπει να παρω απο τον σταθμο και απο τι ωρα ξεκιναει το δρομολογιο για το στρατοπεδο; .
ξερω οτι η ερωτηση υπηρξε αλλα δεω υπηρξε απαντηση... Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουλίου/2012 ώρα 18:55
Απ'όσο γνωρίζω δεν περνάει από το σταθμό τραίνου αστικό λεωφορείο, οπότε η μόνη λύση είναι το ταξί
Επιστροφή στην κορυφή
Antrikos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Antrikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Ιουλίου/2012 ώρα 14:01
Όταν λες με το βραδυνό εννοείς αυτό που ξεκινάει στις 23:00 από Θεσ/νίκη και φτάνει Θήβα στις 4:00; Νωρίς δεν θα φτάσεις;
Επιστροφή στην κορυφή
georgeas Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 09/Οκτωβρίου/2012
Πόντοι: 22
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση georgeas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Οκτωβρίου/2012 ώρα 21:40
Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω ποιο μέσο βολεύει καλύτερα για ΚΕΠΒ, ΚΤΕΛ ή τρένο; Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 7>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com