Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς ΚΕΕΜ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 11016
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2012 ώρα 12:24
Υπάρχει σχετικό θέμα με τις καταστάσεις επιβίβασης

Κατάσταση επιβίβασης - μειωμένα εισιτήρια
Επιστροφή στην κορυφή
skyscrapper Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Φεβρουαρίου/2012
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση skyscrapper Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2012 ώρα 16:35
Γεια χαρά και απο μένα.6/3 μπαίνω και εγώ, αντε να δούμε.
Παιδες τι παίζει με κτελ απο Θεσσαλονικη για κεεμ σπαρτης;
Κάπου δίαβασα οτι έχει απευθείας για το κεεμ σε συνεργασία με τα κτελ Λακωνίας. Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω καλό θα ειναι να ενημερώσει. Καλή θητεία να χούμε.
Επιστροφή στην κορυφή
giwrgos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση giwrgos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουλίου/2012 ώρα 03:49

Παιδια μηπως ξερει κανεις να μου πει ποσες ωρες περιπουκανει το λεωφορειο απο αθηνα για το ΚΕΕΜ; ... Ευχαριστω

Επιστροφή στην κορυφή
Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιουλίου/2012 ώρα 20:12
Ανάλογα τον οδηγό.
Το έχω κάνει και 2 ώρες και κάτι, αλλά και 3 ώρες.
Εάν κάνει και στάσεις μπορεί και περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
iliasgr Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Αυγούστου/2014
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση iliasgr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Αυγούστου/2014 ώρα 22:06
Για επιβεβαίωση απο Αθήνα για Σπάρτη στο ΚΕ. Ε. Μ με κτελ είναι 3 ώρες ; Ή παραπάνω?
Επιστροφή στην κορυφή
Zafer21 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2014
Πόντοι: 6
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Zafer21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2014 ώρα 12:33
Με των 6.30 απο κτελ κηφισου...9 αντε 9.30 θα εισαι ΚΕΕΜ... Ειναι καλη ωρα για να μπεις.
Επιστροφή στην κορυφή
ziaba Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 22/Νοεμβρίου/2014
Θέση: Παντού
Πόντοι: 265
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ziaba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Δεκεμβρίου/2014 ώρα 10:54
Απο Πειραια για το ΚΕΕΜ τι επιλογες εχουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
gklaw Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 23/Δεκεμβρίου/2014
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση gklaw Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Δεκεμβρίου/2014 ώρα 11:06
Αρχικά αποστάλθηκε από ziaba ziaba Έγραψε:

Απο Πειραια για το ΚΕΕΜ τι επιλογες εχουμε;

ΚΤΕΛ Λακωνίας στον Κηφισό. Κανα 3ωράκι υπολόγισε. Το πρώτο των 6.30 να πάρεις. Πότε παρουσιάζεσαι;
Επιστροφή στην κορυφή
ziaba Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ziaba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Δεκεμβρίου/2014 ώρα 10:51
Οκ thanks. Στις 21/01 παρουσιάζομαι. Έλεγα μήπως υπάρχει τπτ για την Σπάρτη κατευθείαν από τον Πειραιά γιατί από το λιμάνι που θα κατέβω απ το πλοίο πέφτει λίγο μακριά το κτελ. Έλεος πάνω απο 24ωρο θέλω για να φτάσω απ το σπίτι μου στο κεεμ γμτ συγκοινωνία μ γμω

Πολίτης !!!336 !!!
Επιστροφή στην κορυφή
gklaw Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 23/Δεκεμβρίου/2014
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση gklaw Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Δεκεμβρίου/2014 ώρα 19:16
Αρχικά αποστάλθηκε από ziaba ziaba Έγραψε:

Οκ thanks. Στις 21/01 παρουσιάζομαι. Έλεγα μήπως υπάρχει τπτ για την Σπάρτη κατευθείαν από τον Πειραιά γιατί από το λιμάνι που θα κατέβω απ το πλοίο πέφτει λίγο μακριά το κτελ. Έλεος πάνω απο 24ωρο θέλω για να φτάσω απ το σπίτι μου στο κεεμ γμτ συγκοινωνία μ γμω

Φίλε μου καλώς ήρθες στις ελληνικές συγκοινωνίες. Κι εγώ 21/1 παρουσιάζομαι.
Επιστροφή στην κορυφή
ziaba Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ziaba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Δεκεμβρίου/2014 ώρα 19:29
Αντε θα τα πουμε εκει
Πολίτης !!!336 !!!
Επιστροφή στην κορυφή
ziaba Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ziaba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 13:27
Πρεπει να κανουμε κρατηση εισιτηριου στο κτελ κηφισου για το κεεμ ή το "αγοραζουμε" εκεινη την ωρα και φευγουμε;
Πολίτης !!!336 !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Stratis.Nk Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Stratis.Nk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2015 ώρα 02:31
Όπως φένεται θα πάρουμε το ίδιο κτελ σειρά !
Επιστροφή στην κορυφή
ziaba Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ziaba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2015 ώρα 14:00
Δεν θα πας με το λεωφορειο απο θεσς στην σπαρτη τι θα κανεις?
Πολίτης !!!336 !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Stratis.Nk Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Stratis.Nk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2015 ώρα 17:44
Θα παω αθηνα στις 28 και το πρωι θα παρω το κτελ!:)
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com