Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
citelis Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Ιανουαρίου/2015
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση citelis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2015 ώρα 21:59
Εγώ θα κατέβω Καλαμάτα με ΙΧ! Από Περιστέρι είμαι όπως προανέφερα και ας γνωριστούμε μέσω FB με ΠΜ!
Επιστροφή στην κορυφή
Uncle Frog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 20/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Uncle Frog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιανουαρίου/2015 ώρα 22:40
Παιδιά με τον Citelis γίναμε ήδη φίλοι στο FB όποιος άλλος θέλει να στείλει προσωπικό μήνυμα στο εδώ στο forum το link του από το facebook!
Μιλάμε για όσους παρουσιάζονται 27 του μηνός στο 9ο ΣΠ Καλαμάτα!
Επιστροφή στην κορυφή
Θάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Θάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 04:56
Καλησπέρα παιδιά και εγώ παρουσιάζομαι στις 27 στην Καλαμάτα από Αθήνα να μαζευτούμε ολοι να πάμε με το κτελ.
Επιστροφή στην κορυφή
thsn12 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 21/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 3
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση thsn12 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 09:57
Καλησπέρα παιδιά και εγώ παρουσιάζομαι στις 27 στην Καλαμάτα από Αθήνα. Να πάρουμε το κτελ να πάμε όλοι μαζί. Κάποιος αν ξέρει το εισιτήριο πόσο έχει ;
Επιστροφή στην κορυφή
patsi88 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 13/Δεκεμβρίου/2014
Θέση: Πολίτης
Πόντοι: 18
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση patsi88 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 12:46
22 ευρώ έχει το απλό απο Αθήνα. Σήμερα όμως έχει πρόβλημα το σύστημα έκδοσης online εισιτηρίων.
Επιστροφή στην κορυφή
patsi88 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 13/Δεκεμβρίου/2014
Θέση: Πολίτης
Πόντοι: 18
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση patsi88 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 13:15
Παιδιά για όσους είναι απο Θεσσαλονίκη είδα τώρα οτι έβαλαν δρομολόγιο εκτάκτως απο Θεσσαλονίκη στις 27 βράδυ 21:00 το βράδυ και φτάνει 28 στις 6:00 το πρωί Καλαμάτα
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΡΗΣΤΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΧΡΗΣΤΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 14:02
Ναι έχει καιρό που το βάλανε με αυτό θα πάω κι εγώ. Τι έγινε ρε παιδιά όλη τη Θεσσαλονίκη Καλαμάτα την στείλανε;
Επιστροφή στην κορυφή
Uncle Frog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Uncle Frog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 14:11
;@Θάνο πάτα πάνω στο νικ-ναμε μου και στείλε μου μήνυμα το λινκ σου από το φβ (αν θες) !
Εγώ με τα άλλα 2 παιδιά ήδη γίναμε φίλοι στο φβ και αύριο θα βγούμε και για καφεδάκι να γνωριστούμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Uncle Frog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Uncle Frog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 14:12
Και όποιος είναι από Αθήνα ας μου στείλει και αυτός το φβ του.
Πληροφοριακά εγώ 06:15 έκλεισα με ΚΤΕΛ!
Επιστροφή στην κορυφή
Stelios996 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Stelios996 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 15:55
KΑλησπερα μαγκες,7:30 το πρωι φευγει το ΚΤΕΛ απο Αθηνα, θα γνωριστουμε ολοι εκει.
Οπου μαλλι κοντο κομμενο και βλεμμα αγχωμενο χαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Uncle Frog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Uncle Frog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2015 ώρα 20:36
Αχ. Στέλιο εγώ με τον 06:30 φεύγω.
Επιστροφή στην κορυφή
Stelios996 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Stelios996 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιανουαρίου/2015 ώρα 15:37
κι εγω σκεφτομαι να παρω το πρωτο(6:15)για να φτασω 9:30 περιπου, ολοι εισαστε 19 και πανω; Θα'μαι ο μονος 18ρης(προτακτος), το Σ/Κ εμεινε και ξεκιναει η αντιστροφη μετρηση, εμεις ειμαστε απο ΛΙΟΣΙΑ(ΙΛΙΟΝ)-ΑΘΗΝΑ, καλη θητεια να εχουμε και υπομονη
Επιστροφή στην κορυφή
Uncle Frog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Uncle Frog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2015 ώρα 12:52
MΙα χαρά θα περάσουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Βασίλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Βασίλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2015 ώρα 14:58
Και εγω Καλαματα παρουσιαζομαι προτακτος και εγω οποτε παρεα
Επιστροφή στην κορυφή
chrisaueb Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 23/Ιανουαρίου/2015
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση chrisaueb Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2015 ώρα 01:28
Χελοου παιδες κι εγω Τριτη παρουσιαζομαι, απο Α. Λιοσια, σε καποιους εστειλα και το λινκ με το fb. Εισητηριο δεν εχω κλεισει ακομα, σκεφτομαι την ωρα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com