Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αγαπημένες / χειρότερες ταινίες

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 4 56 7 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 5771
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:14
στο τουρκο Σεμιχ Καπλανογλου απονεμηθηκε η χρυση ακρτος καλυτερης ταινιας Στο 60 φεστιβαλ Κινηματογραφου Του βερολινου για την ταινια "μελι" που διηγηται την ιστορια ενος αγοριου που ψαχνει στο δασος να βρει τον πατερα του Ο οποιος ζει απο τη μελισσοκομια
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:16
μεγαλο βραβειο επιτροπης πηρε και η ταινια "αν θελω θα σφυριξω" (ρουμανια)
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:19
την αργυρη αρκτος καλυτερης σκηνοθεσιας απονεμηθηκε στο ρομαν πολανσκι για την ταινια του " ο συγγραφεας φαντασμα" (αγγλια)
Επιστροφή στην κορυφή
KostasSSE Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 162
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KostasSSE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 19:46
Εμενα αγαπημενες ταινειες ειναι το Balieue 13 (και οι 2) αλλα και ολα τα Rambo/Rocky.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 3999
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 01:07
Την περασμενη βδομαδα ειδα την ταινια"Περσυ Τζακσον κ οι Ολυμπιοι Θεοι"... Καλο ηταν, πολυ ωραια εφε Αλλωστε ταινιες τετοιου τυπου Οπως "αρχοντας δαχτυλιδιου" μου αρεσουν παρα πολυ

Επεξεργάστηκε από illy - 28/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 01:07
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
KAITH Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 21/Ιανουαρίου/2010
Θέση: αλεξ/πολη-βολος
Πόντοι: 430
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση KAITH Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαρτίου/2010 ώρα 00:24
Καλα εχει μια εργαρα τωρα στον αλφα. Με την ντεμη μουρ στο στρατο που ξυριζει το κεφαλι της! Τελειο !
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαρτίου/2010 ώρα 00:38
Την "επιλεκτη" ε; Δεν το εχω δει ποτε αλλα μ'αρεσει που ειναι κομμαντο αυτη;-)
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
Su-35 Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Μέλος από: 26/Απριλίου/2008
Θέση: Alpha Centauri
Πόντοι: 3653
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 14:02
Ξερει κανεις αν βγηκε το "2012" σε dvd;
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 11146
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 15:45
Εγώ είδα το District 9 χθες και ακόμη δεν έχω καταλάβει αν είναι ταινία επιστημονικής φαντασίας - δράσης ή απλή φαρσοκωμωδία.

Κλείνω προς το δεύτερο πάντως... Μεγάλη απογοήτευση.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 17:01
Αρχικά αποστάλθηκε από yandr yandr Έγραψε:

Εγώ είδα το District 9 χθες και ακόμη δεν έχω καταλάβει αν είναι ταινία επιστημονικής φαντασίας - δράσης ή απλή φαρσοκωμωδία. Κλείνω προς το δεύτερο πάντως... Μεγάλη απογοήτευση.
πες μας λιγακι το θεμα κ ποιοι ηθοποιοι επαιζαν! Αρα δεν μας το προτεινεις...
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 18:26
Δεν έπαιζε κανένας γνωστός και η υπόθεση ενώ θα μπορούσε να εξελιχθεί σε ταινία ξετυλίχτηκε σε... Χαρτί υγείας.

IMDB
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 3191
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 19:17
Μια ταινία που μου άρεσε πολύ ήταν ο Τιτανικός. Επίσης, μου αρέσουν οι ταινίες του Τζιμ Κάρεϊ
Ο άνθρωπος είναι απλά από άλλο πλανήτη. Τεράστιο ταλέντο.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαρτίου/2010 ώρα 23:25
Μαλιστα... Ευχαριστω κυριε διαχειριστα! Μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλο "το νησι των καταραμενων" κ σημερα μιλουσα με μια φιλη κ μου ειπε οτι ειδε την ταινια "Ο δρομος", της αρεσε αλλα ειναι πολυ ρεαλιστικο, θελει γερα νευρα, με τη Σαρλιζ θερον κ τον Μορτισσεν-καπως ετσι-
Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαρτίου/2010 ώρα 12:04
Αρχικά αποστάλθηκε από illy illy Έγραψε:

Μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλο "το νησι των καταραμενων"

ΑΑυτό θέλω να το δω και εγώ...
Επιστροφή στην κορυφή
mak Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: haf
Πόντοι: 981
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση mak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2010 ώρα 22:15
Φολα η τιτανομαχια
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 4 56 7 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com