Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αγαπημένες / χειρότερες ταινίες

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 3999
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αγαπημένες / χειρότερες ταινίες
    Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2009 ώρα 05:16

Επηρεασμένη από το ήδη υπάρχον θέμα σκέφτηκα να το κάνω πιο ελεύθερο, πιο γενικό... Μοιραστείτε λοιπόν μαζί μας τα συναισθήματα που σας προκάλεσε μία ταινία... Συναίσθημα χαράς, λύπης, θυμού; Όσοι πιστοί προσέλθετε

Dum spiro spero
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10990
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2009 ώρα 13:55
Χειρότερες

1) Wild Wild West

2) Armageddon

3) Υδάτινος Κόσμος

4) Τιτανικός (ναί ρε, πήγα και την είδα, υπάρχει πρόβλημα; )

Καλύτερες

1) Delta Force (Chuck Norris FTW! )

2) Terminator 1 και 2

3) Lion King (ήμασταν κάποτε παιδιά)

4) Mr Bean -1997 (απλά respect! )

5) Die Hard (όλα)

6) Η πολιορκία (Τhe Siege)

7) Déjávu

8) V for Vendetta
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2009 ώρα 15:46

Πολύ καλή αρχή Νάσο... Λοιπόν γιατι όχι το Armageddon; Εγώ τρελαίνομαι για επιστημονικής φαντασίας και κάθε φορά που το βλέπω συνέχεια είμαι στην τσίτα κ φυσικά κάθε φορά κλαίω με το τέλος

Χειρότερη για μένα ήταν το "Σκοτεινό χωριό" που το διαφήμιζαν ως θρίλερ και αυτό ήταν μία μούφα... κοινωνικοδραματικό έργο ήταν! Και τώρα τελευταία είδα μία με τον Pitt και Clooney, ήταν πολύ βαρετή, με αργή πλοκή, όλοι κατά τη διάρκεια της προβολής έφευγαν... Συνήθως μου αρέσπυν ταινίες που βασίζονται σε πραγματικά γεγονότα και μου αρέσουν ταινίες του στυλ "Συλλέκτη οστών" και "Seven"... Μια ταινία που με σόκαρε Ήταν μια πραγματική ιστορία που βασίστηκε σε έναν κανίβαλο μικρών παιδιών, η ταινία είχε το όνομα του, όποιος έχει γερά νεύρα ας το δει... Το underworld μου άρεσε, "το νησί" που είναι κάτι που σίγουρα θα γίνει μελλοντικά, και τώρα τελευταία είδα "Η πλεκτάνη", πολύ καλό με τον Ντι Κάπριο και τον Ράσελ Κρόου...
ΥΓ:Yandr, θα συμμετέχεις σε αυτό το θέμα;
Επιστροφή στην κορυφή
Snakeshit Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 03/Δεκεμβρίου/2008
Πόντοι: 749
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Snakeshit Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2009 ώρα 21:52
Οι καλύτερες:Star Wars(όλα),We were soldiers,Thin Red Line,Saving Private Ryan,Black Hawk Down,Bravo Two Zero,Lethal weapon,Rambo(όλα),Ocean's 11,12,13,V for Vendetta,Top Gun,The last samurai,300.Batman begins,The dark knight.
Oι χειρότερες: όλες οι ρομαντικές, δραματικές, κοινωνικές.
Επιστροφή στην κορυφή
αβτζ Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 29/Δεκεμβρίου/2008
Πόντοι: 210
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση αβτζ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2009 ώρα 00:29
Νασσο και εγω πηγα στον τιτανικο αλλα κοιμηθηκα το ιδιο και στο σκοτεινο χωριο τζαμπα το εισητηριο
Επιστροφή στην κορυφή
Dargal Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 17/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 380
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Dargal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2009 ώρα 00:35
28 Days Later - 28 Μερες μετα

Για μενα η καλυτερη ταινια , που χω δει...
Επιστροφή στην κορυφή
Μαγδαλένα Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 25/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 450
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Μαγδαλένα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2009 ώρα 03:39
28 μερες μετα
1404
μικρος στο ματι
οξυγονο
ο τελευταιος σαμουραι
νεκρικη σιγη
ο τουριστας
ρεκβιεμ για ενα ονειρο
το ροκ σχολειο
ο ασυμβιβαστοσ
κ αλλες...
κ χειροτερες των χειροτερων
το σκοτεινο χωριο κ ο οστεοφυλακας!
Επιστροφή στην κορυφή
Jimmy Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 319
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Jimmy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2009 ώρα 22:45
[quote=chrpat]28 days later - 28 μερες μετα
συμφωνω και επισης το dawn of the dead ειναι Απ΄τις καλυτερες Ταινιες!
Επιστροφή στην κορυφή
Jimmy Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 319
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Jimmy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2009 ώρα 22:48
Χειροτερη ταινια το Cloverfield.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 15:01
Yandr, εσύ δεν θα μας πεις; Είμαι σίγουρη ότι είσαι σινεφίλ... Περιμένω
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Πόντοι: 11025
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 15:45
Είναι τόσες πολλές που πραγματικά δεν τις θυμάμαι.

Ωστόσο θα χρησιμοποιήσω τo ιστορικό βαθμολογίας που έχω δώσει στο IMDB, όπου μπορείτε να δείτε μερικές προτιμήσεις μου.
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 15:53
Οκ yandr μου, εισαι σουπερ!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 17:22
Καλυτερες
1 συνεντευξη με εναν βρυκολακα
2 fight club
3 δωδεκα πιθηκοι
4 snatch
5 καπνισμενες κανες
6 βρωμικος κοσμος
7 detroit rock city
8 o τελευταιος σαμουραι
9 colateral
10 some kind of monster(metallica for ever)
11 300(ολεεεεεεεεεεεεε)

7
Επιστροφή στην κορυφή
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
Πόντοι: 1556
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 19:31
Λοιπον, για να δουμε αγαπημενες braveheart, ο τελευταιος των μοικανων ροκυ 1,2,3,4,gladiator,black hawk down, η ζωη ειναι ωραια, η πτωση, οι αλλοι, η 6 αισθηση,seven βαλκανιζατερ,terminator 2, ο βασιλιας των λιονταριων,300 comando, μονος στο σπιτι, μπεν χουρ, τα παθη του χριστου,1922 παπαφλεσσας, ημασταν καποτε στρατιωτες, οceans eleven και αλλες που τωρα δε μου ερχονται. Οι χαλια τωρα.the blair which project (η μοναδικη φορα που βγηκα απο σινεμα και εκλαιγα τα λεφτα μου)
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 19:29

. Πριζον μπρεακ βλεπει κανενας

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 8>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com