Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Προσωπικού Ασφαλείας ΤτΕ (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 127>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
spyros94 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 25/Νοεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 245
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση spyros94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:35
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...
Όταν εννοείς χρόνο της τάξεως των 10 ημερών ή ενός μήνα;
Αυτό το διάστημα πάμε για ψυχομετρικά εξετάσεις κτλπ ή μετά γίνονται αυτά;
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 2599
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:39
Κοιτα πιστεύω θα παρει μηνα σιγουρα. Αν βαλεις 10 ημερες νομίζω αν δεν κανω λαθος οι ενστασεις.+ εξετασεις καρτέλες και μετα θα αρχίσουν τα υπόλοιπα. Αν κανω λαθος με τις μερες οι με τις σειρες διορθώστε με κάποιος
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Teoteo Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 17/Απριλίου/2021
Πόντοι: 90
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Teoteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:45
Παιδιά αυτό για τους σενοριοφυλακες θεωρείται λήξαν έτσι ; Προφανώς και μπορούν να αλλάξουν δουλειά με κάποια πρόστιμο σωστά ;
Επιστροφή στην κορυφή
spyros94 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση spyros94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:45
Εξετάσεις καρτέλες τι εννοείς; Εξέταση ενστάσεων;
Επιστροφή στην κορυφή
Lefteris 2αμαλ Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2019
Πόντοι: 3432
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Lefteris 2αμαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:46
Καλη επιτυχια σε ολους σας Κυριοι επιτυχοντες / επιλαχοντες.

Επισης, καλη επιτυχια να πω και στον φιλο μου τον Ξανθο που του εχω μια μεγαλη αδυναμια εδω και 2 χρονια.

Σου ευχομαι τα καλυτερα τιτανομεγιστε μου !
Επιστροφή στην κορυφή
nikos521 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 01/Οκτωβρίου/2020
Πόντοι: 1320
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nikos521 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:50
Και εγω αν με καλεσουν να δωσω σαν επιλαχων θα παω, αν και δυσκολο βεβαια γιατι πρεπει να κοπουνε αρκετοι.

Επεξεργάστηκε από nikos521 - 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:50
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:51
Ευχαριστώ αδερφούλη κ εσυ οτι καλύτερο αλανι μου κ περιμένω νεα σου
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:52
Καρτέλα εξετάσεων απο γιατρούς λογικα που θα δώσει απο την αστυνομία. Νικο κανε προπόνηση κ ποτε δεν ξερεις. Εγω 6 άτομα θελω να κοπούν για να παω εγω κ παλι δύσκολακι αλλα θα κανω προπόνηση για να ειμαι έτοιμος αν κ όποτε
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
nikos521 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nikos521 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:54
Αρχικά αποστάλθηκε από Xanthos Xanthos Έγραψε:

Καρτέλα εξετάσεων απο γιατρούς λογικα που θα δώσει απο την αστυνομία. Νικο κανε προπόνηση κ ποτε δεν ξερεις. Εγω 6 άτομα θελω να κοπούν για να παω εγω κ παλι δύσκολακι αλλα θα κανω προπόνηση για να ειμαι έτοιμος αν κ όποτε

Εχω ξεκινησει προπονηση, αν με καλεσουν θα δωσω !
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:55
Ωραίος μπράβο καλη επιτυχία σε όλους και καλες προσεκτικές προπονήσεις χωρις τραυματισμούς
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
spyros94 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση spyros94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 17:59
Γνωρίζει κανείς μισθολογικά τι επικρατεί καθώς επίσης και δυνατότητας μεταθέσεως στο μέλλον; Συγνώμη αν είμαι εκτός θέματος, αν θέλει κάποιος να μου στείλει προσωπικό (Λευτέρη στείλε μου γιατί δεν μπορώ για κάποιο λόγο) ...
Ευχαριστώ

Επιστροφή στην κορυφή
Teoteo Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 17/Απριλίου/2021
Πόντοι: 90
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Teoteo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 18:05
Υπάρχει περίπτωση κάποιος απο τους επιτυχόντες να μην πάει : Να μας το πει να ξέρουμε χεχε!
Επιστροφή στην κορυφή
nikos521 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nikos521 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 18:17
Teo εισαι επιλαχων;
Επιστροφή στην κορυφή
GiorgosM82 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 27/Σεπτεμβρίου/2019
Πόντοι: 515
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GiorgosM82 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 18:18
Ποτε δεν ξερεις μπορει να ειναι κανενας, καποιος που εχει περασει σε κανενα νησι, η καποιος που περασε σε αλλη πολη που δεν θελει
Επιστροφή στην κορυφή
nikos521 Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση nikos521 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαΐου/2021 ώρα 18:19
Αρχικά αποστάλθηκε από GiorgosM82 GiorgosM82 Έγραψε:

Ποτε δεν ξερεις μπορει να ειναι κανενας, καποιος που εχει περασει σε κανενα νησι, η καποιος που περασε σε αλλη πολη που δεν θελει

Εγω παντως οπου και να περναγα θα πηγαινα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 23 4 5 127>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com