Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 13 1415 16 17>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
kat Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 01/Φεβρουαρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 185
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:13
ΟΧΙ, ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ !
ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ... ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ... ΤΙΠΟΤΑ!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΣΟΥ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 10068
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:20
Σαν αρνητικά μπορείς να γράψεις άς πούμε ότι : Πολλές είσαι πεισματάρα (μπορεί να το εκλάβουν ώς θετικό-αρνητικό, Λιιιγο Εγωίστρια (Επίσης) , μερικές φορές αλλά πιο σπάνια γίνεσαι λίγο κυκλοθυμική κλπ κλπ ! Απλά φρόντισε να μην κάνουν ΚΑΡΑΜΠΑΜ τα αρνητικά σχόλια για τον εαυτό σου! Επίσης μπορείς γράφοντας τα αρνητικά να γράψεις για παραδειγμα οτι 'Σύμφωνα με την γνώμη των ατόμων που με πλαισιώνουνε (Φίλοι - Συγγενείς κλπ) υποστηρίζουν ότι κάποιες φορές είμαι έτσι έτσι και έτσι κλπ κλπ...
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:29
Δηλαδη να πω ψεμματα;
αφου δεν εχω αρνητικα... ειμαι τελεια!
κατι τετοια εχω σκεφτει να γραψω, γιατι αν κατσω να γραψω τα αρνητικα θα χρειαστω σελιδες ολοκληρες !
με την ζωγραφια τι κανω;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 10068
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:31
Φαντάσου ότι αναγκάστικα να γράψω ΕΓΩ αρνητικά kat μου οπότε καταλαβαίνεις
Με την ζωγραφιά προσπάθειαααααα και όχι άγχος!
Επιστροφή στην κορυφή
kat Δες τη Λίστα

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kat Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 15:34
ΚΑΛΟΟΟΟΟ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!
Επιστροφή στην κορυφή
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 22:56
Αρχικά αποστάλθηκε από kat kat Έγραψε:

Συγχαρητηριαααααα ηλεκτρολογε!

ευκολη σου φανηκε η ολη διαδικασια ;

ευχαριστω σχετικα ευκολα ολα

Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:02
Αρχικά αποστάλθηκε από nickthecooker nickthecooker Έγραψε:

Συγχαρητηριαααααα ηλεκτρολογε και απο μενα καλη επιτυχια! Αυτο θελω να ρωτησω πως σου φανηκε και ειδικα στα αθληματα;

ευχαριστω πολυ φιλε ολα καλα αθληματα μονο το 1000 τα ειδα λιγο ολα γιατι μου βγηκαν καμια δεκαρια πακετα παλ μαλ κ κατι μπυριτσες... Χαχαχαχαχαχ ο πρωτος ηλ. Εχει 720 κ γω 670... Καλο μου φ. Ε. Κ μην αργεις πολυ σε παρακαλω
Επιστροφή στην κορυφή
NANAKI Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: NAYTAKI
Πόντοι: 18
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση NANAKI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:51
Ηλεκτρολογε ναυτικο εισαι; Αν ναι πως ειναι τα πραγματα στα αθληματα ειναι λιγο ελαστικοι η μπα?
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:54
Αρχικά αποστάλθηκε από NANAKI NANAKI Έγραψε:

Ηλεκτρολογε ναυτικο εισαι; Αν ναι πως ειναι τα πραγματα στα αθληματα ειναι λιγο ελαστικοι η μπα;
Αν εισαι μεσα στα ορια δε σε κοβουν αλλα κ αμα αργισεις λιγο δε σου παιρνουν κ το κεφαλι... Ναι ναυτικο για παντα!
Επιστροφή στην κορυφή
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 29/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 642
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:55
Αρχικά αποστάλθηκε από ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Έγραψε:

Ηλεκτρολογε ναυτικο εισαι; Αν ναι πως ειναι τα πραγματα στα αθληματα ειναι λιγο ελαστικοι η μπα;
Αν εισαι μεσα στα ορια δε σε κοβουν αλλα κ αμα αργισεις λιγο δε σου παιρνουν κ το κεφαλι... Ναι ναυτικο για παντα!

ισα ισα... Δε παιρνουν το δικο σου αλλα του αλου το κεφαλι... πολυ αστειο... ! Ναυτικο ποτε ξανα! Ελαστικοι. Και λιγα λες!
Επιστροφή στην κορυφή
NANAKI Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: NAYTAKI
Πόντοι: 18
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση NANAKI Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:58
Ρε τακη πραγματικα δεν σε καταλαβαινω εξηγησε μου λιγουλακι ειναι η δεν ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή
takis2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 29/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 642
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση takis2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 01:02

Ρε τακη πραγματικα δεν σε καταλαβαινω εξηγησε μου λιγουλακι ειναι η δεν ειναι;

δινεις μονο ναυτικο;
Επιστροφή στην κορυφή
kostaslou Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: αθηνα
Πόντοι: 359
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kostaslou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 21:44
Ρε παιδια τι ακριβως γινεται στα ψυχοτεχνικα?
Επιστροφή στην κορυφή
HLEKTROLOGOS Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: AΘΗΝΑ
Πόντοι: 297
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:18
Αρχικά αποστάλθηκε από takis2 takis2 Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Έγραψε:

ισα ισα... Δε παιρνουν το δικο σου αλλα του αλου το κεφαλι... πολυ αστειο... ! Ναυτικο ποτε ξανα! Ελαστικοι. Και λιγα λες!

τι να κανουμε που σε καποιους αρεσει το ναυτικο; Τι να κανουμε που μερικοι θελουν να γινουν στρατιωτικοι κ δεν ονειρευονται μια θεση σε γραφειο; Ακου κει!
Επιστροφή στην κορυφή
arisba Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 23/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 214
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση arisba Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαρτίου/2010 ώρα 14:34

Βρε παιδια ειμαι ασχετος απο ζωγραφικη, τι σκατα ανθρωπακια θα φτιαξω ουτε εγω ξερω. Λεω να πω στην νονα μου πυ ασχολειται χρονια με τη ζωγραφικη να μου δειξει ενα απο ανθρωπακι. Τι ονομα κ επαγγελμα ειναι καταλληλο υπαρχει κατι;

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 13 1415 16 17>