Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Υγειονομικές εξετάσεις για ΕΠΟΠ

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 18 1920 21 22>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
anna Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anna Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαρτίου/2010 ώρα 05:16
καλησπερα! θελω να ρωτησω αν καποιος εχει μια αλεργια σε κατι οταν θα γινει η καταταξη πρεπει να τους το πουμε; καποιο φαρμακο θα μας επιτρεψουν να το εχουμε; ακομα, υπαρχει περιπτωση να μας διωξουν επειδη δεν το αναφεραμε στις υγειονομικες εξετασεις?
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΑΑΕΕ02 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 06/Φεβρουαρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 741
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΟΑΑΕΕ02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 01:43

δεν εχεις προβλημα, καλο ειναι να το ξερουν. Ειναι κατι σοβαρο;

Επιστροφή στην κορυφή
anna Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anna Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 01:48
οχι απλα αλεργια στα μαλλινα! θα μου επιτεψουν δικη μου κουβερτα η sleeping bag;
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΑΑΕΕ02 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΟΑΑΕΕ02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 01:50

που παρουσιαζεσαι;

Επιστροφή στην κορυφή
anna Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anna Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 01:53
ακομα δεν εχουν βγει αποτελεσματα αλλα μαλλον ειμαι μεσα, αυλωνα μαλλον!
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΑΑΕΕ02 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΟΑΑΕΕ02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 01:58
δεν θα εχεις προβλημα, ολα καλα
Επιστροφή στην κορυφή
anna Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση anna Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 02:00
μακαρι! ευχαριστω πολυ που απαντησες! το εχω πολυ αγχος!
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΑΑΕΕ02 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΟΑΑΕΕ02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 02:15
να'σαι καλα, καλη επιτυχια
Επιστροφή στην κορυφή
naoume Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση naoume Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2010 ώρα 00:48
Γνωριζει κανεις να μου πει αν οι εξετασεις ειναι ουρων ή αιματος;
κ κατι ακομη σημερα παλι στο γηπεδο καπνιζαν οι ηδψηββαψη χορτο κ καποια μου σκασανε στην μυτη λετε να εχω προβλημα με εχει φαει το αγχος
Επιστροφή στην κορυφή
qwerty Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
Πόντοι: 28
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση qwerty Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2010 ώρα 02:39
Για ΣΞ, οι εξετάσεις ήταν αίματος και ούρων... Για άλλα Σώματα δεν γνωρίζω. Δε νομίζω όμως να έχεις πρόβλημα [:) ] Καλή επιτυχία!
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 15145
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Μαρτίου/2010 ώρα 02:44
Αρχικά αποστάλθηκε από naoume naoume Έγραψε:

Γνωριζει κανεις να μου πει αν οι εξετασεις ειναι ουρων ή αιματος;
κ κατι ακομη σημερα παλι στο γηπεδο καπνιζαν οι ηδψηββαψη χορτο κ καποια μου σκασανε στην μυτη λετε να εχω προβλημα με εχει φαει το αγχος

έλεος...
Επιστροφή στην κορυφή
p@p@ki Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση p@p@ki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 07:25
Διαβασα την προκυρηξη και δεν εγραφε καπιες παθισεις που μου εχουν πει οτι κωβουνε γ'αφτες οπως π. Χ υπατιτιδα που ειναι και συχνο φενομενο, επισεις δεν εγραφε το φισιμα καρδιας για το οπιο ενδιαφερομαι να μαθω επιδη το εχω. Εχω περασει και παρουσιαζομαι 14 απρλιου. Αν υπιρχε καπιο προβλημα δε θα μου το λεγανε στο 414 που καναμε της εξετασεις; Γι'αφτο ρωτισα τι εξετασεις κανουν στο κεντρο μιπως αφινουν καπιες για μετα. Τι να πω δε ξερω...
Επιστροφή στην κορυφή
p@p@ki Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση p@p@ki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Απριλίου/2010 ώρα 16:51
Διαβασα την προκυρηξη και δεν εγραφε καπιες παθισεις που μου εχουν πει οτι κωβουνε γ'αφτες οπως π. Χ υπατιτιδα που ειναι και συχνο φενομενο, επισεις δεν εγραφε το φισιμα καρδιας για το οπιο ενδιαφερομαι να μαθω επιδη το εχω. Εχω περασει και παρουσιαζομαι 14 απρλιου. Αν υπιρχε καπιο προβλημα δε θα μου το λεγανε στο 414 που καναμε της εξετασεις; Γι'αφτο ρωτισα τι εξετασεις κανουν στο κεντρο μιπως αφινουν καπιες για μετα. Τι να πω δε ξερω...
Επιστροφή στην κορυφή
jo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση jo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Απριλίου/2010 ώρα 17:04
papaki αν υπήρχε πρόβλημα θα το λέγαν, θα σε είχαν κόψει εξ αρχής. Τώρα οι εξετάσεις που θα γίνουν μέσα πιστευω θα ειναι καθαρα για εξαρτησιογόνες ουσίες και αν εχει αλλάξει κάτι στην υγεία μας απο την τελευταια φορα που εξεταστήκαμε!
Επιστροφή στην κορυφή
p@p@ki Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση p@p@ki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Απριλίου/2010 ώρα 08:23
Μακαρη να ειναι ετση jo και σε εφχαριστω για τιν απαντιση! Αλλα αγχονομαι ρε γαμοτο γιατι μου εχουνε πει για περιστατικα και δε ξερω τι γινεται. Δλδ οι μονες εξετασεις που γινοντε στο κεντρο ειναι για ουσιες; Ολα τα υπολιπα τα εχουνε δει απο πριν;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 18 1920 21 22>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com