Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Rios Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Ιουνίου/2019
Θέση: Στρατηγος
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr
    Αποστολή: 07/Ιουνίου/2019 ώρα 11:10
Καλημερα παιδια. Μπηκα στο parousiasiarmy.gr να διαλεξω σημειο υποδοχης, εβαλα το ΣΑ μου αλλα λεει οτι ειναι λαθος στοιχεια. Τι γινεται μπορεινα μου πει καποιος?;
Επιστροφή στην κορυφή
Serj Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Serj Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουλίου/2020 ώρα 10:19
Ακύρωσα την αναβολή μου πριν λίγες μέρες και μπαίνω Νοέμβριο, μου είπαν να μπω στο site parousiasi.army.gr και αφού βάζω τα στοιχεία μου σωστά λαμβάνω το μήνυμα "Λάθος στοιχεία σύνδεσης". Πήρα και στο τηλέφωνο που έχει από κάτω για υποστήριξη/ερωτήσεις σχετικά με την εφαρμογή και κανείς δεν το συκώνει, τι γίνεται;
Επιστροφή στην κορυφή
lancecorporal Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Μαρτίου/2020
Θέση: Δεκανέας
Πόντοι: 615
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση lancecorporal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουλίου/2020 ώρα 11:11
Στο stratologia δοκιμασε να δεις.
You couldn't beat me even if you wanted to.
Επιστροφή στην κορυφή
GiorgosG Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 06/Αυγούστου/2020
Πόντοι: 1
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση GiorgosG Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Αυγούστου/2020 ώρα 08:44
Και γω παρομοιο προβλημα, εχω συμπληρωσει τα στοιχεια απο προηγουμενη χρονια, και δεν με αφηνει να τα ξαναπερασω τωρα, γιατι προφανως μερικα θελουν αλλαγη. Στα τηλεφωνα επισης δεν απαντανε, καλη τυχη μ αυτο γενικα...
Επιστροφή στην κορυφή
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση lancecorporal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Αυγούστου/2020 ώρα 09:23
Αρχικά αποστάλθηκε από GiorgosG GiorgosG Έγραψε:

Και γω παρομοιο προβλημα, εχω συμπληρωσει τα στοιχεια απο προηγουμενη χρονια, και δεν με αφηνει να τα ξαναπερασω τωρα, γιατι προφανως μερικα θελουν αλλαγη. Στα τηλεφωνα επισης δεν απαντανε, καλη τυχη μ αυτο γενικα...

για να αλλαχτουν τα στοιχεια θα πρεπει να μιλησεις με στρατολογια. Το τηλεφωνο πολυ δυσκολα να το σηκωσουν, δοκιμασε να στειλεις email στην στρατολογια που υπαγεσαι η να περασεις απο εκει περα που θα ηταν το καλυτερο.
Επιστροφή στην κορυφή
alex Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση alex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 23:21
Καλησπερα εκανα ενα λαθος στην εφαρμογη που βαζεις τα στοιχεια σου πως μπορω να το διορθωσω δεν εχει να μπω και να τα ξανα τσεκαρω για το parousiasi.army.gr

Επιστροφή στην κορυφή
Savvas21 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Savvas21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 10:16
Καλησπέρα, έκανα το parousiasi.gr και καταλάθος έκανα check και τα δύο πλαίσια που λέγαν ειδικές δυνάμεις και εθελοντής ΕΛΔΥΚ, νόμιζα πως στην κύπρο υπήρχαν αλεξιπτωτιστές αλλά δεν υπάρχουν και μάλλον θα με στείλουν 35 ΜΚ, πώς μπορώ να το αλλάξω και να μπω αλεξιπτωτιστές; Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση lancecorporal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 11:35
Αρχικά αποστάλθηκε από Savvas21 Savvas21 Έγραψε:

Καλησπέρα, έκανα το parousiasi.gr και καταλάθος έκανα check και τα δύο πλαίσια που λέγαν ειδικές δυνάμεις και εθελοντής ΕΛΔΥΚ, νόμιζα πως στην κύπρο υπήρχαν αλεξιπτωτιστές αλλά δεν υπάρχουν και μάλλον θα με στείλουν 35 ΜΚ, πώς μπορώ να το αλλάξω και να μπω αλεξιπτωτιστές; Ευχαριστώ
Παρε τηλεφωνο στη στρατολογια που ανοικεις.
Επιστροφή στην κορυφή
odys Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση odys Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 22:35
Καλησπέρα,
Προσπαθώ να συνδεθώ για να κάνω τη δήλωση στο https://parousiasi.army.gr/, αλλά ενώ συνδέεται βγάζει σε μία σελίδα που γράφει "something went wrong" χωρίς να μπορώ να πατήσω κάτι άλλο. Καλώ και στα τηλέφωνα που έχουν αλλά δεν απαντάνε. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον αυτό; Και αν ναι βρήκατε κάποια λύση;
Επιστροφή στην κορυφή
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση lancecorporal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 09:47
Αρχικά αποστάλθηκε από odys odys Έγραψε:

Καλησπέρα,
Προσπαθώ να συνδεθώ για να κάνω τη δήλωση στο https://parousiasi.army.gr/, αλλά ενώ συνδέεται βγάζει σε μία σελίδα που γράφει "something went wrong" χωρίς να μπορώ να πατήσω κάτι άλλο. Καλώ και στα τηλέφωνα που έχουν αλλά δεν απαντάνε. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον αυτό; Και αν ναι βρήκατε κάποια λύση;
Θα έχει πρόβλημα η σελίδα, μάλλον θα έχει πολλούς επισκέπτες εκείνη τη στιγμή. Ξαναδοκιμασε κάποια στιγμή αλλιώς τηλέφωνο στη στρατολογία σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Άγγελος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Άγγελος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 22:33
Καλησπέρα,
ξέρει κανένας αν θα υπάρξει κάποια παράταση για την υποβολή της αίτησης, διότι τις τελευταίες μέρες προσπαθώ να συνδεθώ και μου ανοίγει μια καρτέλα που λέει "Whoops,looks like something went wrong. "
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Παναγιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 18:26
Καλησπερα, κι εγω το ιδιο προβλημα εχω. Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το σαιτ λειτουργει κανονικα πραγμα που εγω δε βλεπω. Θα δουμε, ελπιζω να βγαλουμε ακρη.
Επιστροφή στην κορυφή
Σταμάτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Σταμάτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 20:06
Παιδιά και εμένα μου λέει something went wrong. Μάθαμε τι γίνεται τώρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κώστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 20:20
Έχω λιώσει στο ριφρες, και ακόμα τίποτα. Πήρα το πρωί τηλέφωνο και δεν απαντούσε κανείς. Ξέρουμε κάτι;
Επιστροφή στην κορυφή
odys Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση odys Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 13:23
Λειτουργεί κανονικά πλέον η σελίδα!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2>