Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2021)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 45 4647 48 49 50>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
pezonauths Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 10/Δεκεμβρίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 8
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση pezonauths Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 17:09
Καλησπερα σε ολους οσο αφορα την προκυρηξη για τους νοσηκευτες απο ιεκ εχω βγαλει εχω τελειωσει τα παντα εχω την βεβαιωση αλλα οχι την πιστοποιηση θα μπορω να κανω τα χαρτια μου; Και επισις το χαρτι υπολογιστων βενομ ισχιει?
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 12/Δεκεμβρίου/2020
Πόντοι: 787
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 17:12
Αρχικά αποστάλθηκε από pezonauths pezonauths Έγραψε:

Καλησπερα σε ολους οσο αφορα την προκυρηξη για τους νοσηκευτες απο ιεκ εχω βγαλει εχω τελειωσει τα παντα εχω την βεβαιωση αλλα οχι την πιστοποιηση θα μπορω να κανω τα χαρτια μου; Και επισις το χαρτι υπολογιστων βενομ ισχιει;
η πιστοποίηση ηυ Μετράει. Για τα Προσόντα ιεκ κλπ θα πρέπει να βγουν οι γραμματικές γνώσεις.

Επεξεργάστηκε από Nassos - 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 21:12
Επιστροφή στην κορυφή
HLEKTROLOGOS Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 27/Φεβρουαρίου/2010
Θέση: AΘΗΝΑ
Πόντοι: 859
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 18:35
Παιδια καλησπερα και παλι. Οι φημες για τμηματικη προκυρηξη δεν ισχυουν. Καμια επισης αιτηση δε προκειται να αρχισει σε 15 μερες. Απλα δεν ισχυουν. Καλη συνεχεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Andriou Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 15/Σεπτεμβρίου/2020
Πόντοι: 20
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Andriou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 18:52
Ηλεκτρολόγε, όντως ; Εχει βουίξει ο τόπος και όλα τα σιτε γράφουν για 15 νθημερο ... Τι να πώ ... Και για πότε λένε;
Επιστροφή στην κορυφή
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 19:48
Αρχικά αποστάλθηκε από Andriou Andriou Έγραψε:

Ηλεκτρολόγε, όντως ; Εχει βουίξει ο τόπος και όλα τα σιτε γράφουν για 15 νθημερο ... Τι να πώ ... Και για πότε λένε;
το 15 μερες που λενε είναι για τους ΜΠΥ (Μονιμους Πολιτικους Υπαλληλους). Οντως η δικη τους προκυρηξη βρισκεται στο τυπογραφειο.
Για το τελευταιο που ρωτας είναι οτι ΔΕΝ λενε καθολου. Ο τοπος εχει βουηξει στα σταραταλογια το κρανος.gr κτλ... Κι εδω

Επεξεργάστηκε από HLEKTROLOGOS - 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 19:50
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 20:57
Παιδιά θα έχει δίκιο ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΌΓΟΣ με τα 1000. Και εγώ από ένα σημείο και μετά έπαψα να πιστεύω τις αρλούμπες και την πολιτική προπαγάνδα ότι δίνουν μάχη για την έκδοση εποπ... Έχουμε ακόμα... Και έχουμε... Έχουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 21:14
Αρχικά αποστάλθηκε από Politis1994 Politis1994 Έγραψε:

Παιδιά θα έχει δίκιο ο ΗΛΕΚΤΡΟΛΌΓΟΣ με τα 1000. Και εγώ από ένα σημείο και μετά έπαψα να πιστεύω τις αρλούμπες και την πολιτική προπαγάνδα ότι δίνουν μάχη για την έκδοση εποπ... Έχουμε ακόμα... Και έχουμε... Έχουμε...
Εγω φιλε μου το βρισκω ασχημο να αναπαραγουν τετοιες ανακριβειες γιατι υπαρχουν παιδια που στεναχωριουνται δεν ειναι σωστο να παιζει καποιος με την ψυχολογια των ανθρωπων.
Επιστροφή στην κορυφή
XristosMP Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 11/Αυγούστου/2020
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 1019
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση XristosMP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 21:16
Ηλεκτρολογε πως ξερουμε οτι δεν θα παρει νοσηλευτες τον Φλεβαρη; Πηγη;
Επιστροφή στην κορυφή
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 21:34
Αρχικά αποστάλθηκε από XristosMP XristosMP Έγραψε:

Με το ιδιο σκεπτικο πως ξερεις οτι δε θα τους παρει τον απριλη;
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 22:39
Αρχικά αποστάλθηκε από HLEKTROLOGOS HLEKTROLOGOS Έγραψε:

Αρχικά αποστάλθηκε από Politis1994 Politis1994 Έγραψε:

Εγω φιλε μου το βρισκω ασχημο να αναπαραγουν τετοιες ανακριβειες γιατι υπαρχουν παιδια που στεναχωριουνται δεν ειναι σωστο να παιζει καποιος με την ψυχολογια των ανθρωπων.
το ξέρω φίλε ΗΛΕΚΤΡΟΛΌΓΕ εγώ να δει πως στεναχωριέμαι είμαι απλά ένας ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ 1994 όπως είναι και το προφίλ μου που νιώθω εξαπατημένος από το κράτος. Είναι η τελευταία ευκαιρία της ζωή μου. Μακάρι να μου σωθεί το θέλω πάρα πολύ. Αλλά δεν μπορώ να πιστέψω τα ψέματα ότι βγαίνει όπου να ναι ύστερα από 11 χρόνια... Απλά δυσκολεύομαι να το πιστέψω. Μακάρι να βγει και να περάσει ολο το φόρουμ πρώτα. Τα παιδιά του φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Politis1994 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Politis1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 23:09
Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω τον ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΑΛΛΆ και την χρήστη ΘΆΛΑΣΣΑ για τις πληροφορίες τους σχετικά με το ΠΝ που ενδιαφέρομαι και γι αυτό το σώμα
Επιστροφή στην κορυφή
XristosMP Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 11/Αυγούστου/2020
Κατάσταση: Online
Πόντοι: 1019
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση XristosMP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2021 ώρα 23:15
Αρχικά αποστάλθηκε από HLEKTROLOGOS HLEKTROLOGOS Έγραψε:

Με το ιδιο σκεπτικο πως ξερεις οτι δε θα τους παρει τον απριλη;
Εγω αυτα που διαβαζω πιστευω, εσυ απο που εμαθες οτι δεν θα βγει Φλεβαρη; Θα μου πεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2021 ώρα 00:52

Εγω αυτα που διαβαζω πιστευω, εσυ απο που εμαθες οτι δεν θα βγει Φλεβαρη; Θα μου πεις;
Ειναι καποιες διαδικασιες προετοιμασιας οι οποιες προγραμματιζονται. Αυτο συμβαινει για τακτα χρονικα διαστηματα. Κατι σαν προγραμματισμος. Πχ βλεπεις ποτε ειναι κλειστο ενα κεντρο εκπ/σης Ποτε περνανε σχολεια προπαιδευτων κτλ. Απο κει και απο ερωτησεις σε ανθρωπους που υπηρετουν σε υψιλες θεσεις μαθαινεις.

Επεξεργάστηκε από Nassos - 26/Ιανουαρίου/2021 ώρα 04:59
Επιστροφή στην κορυφή
Υποδεκανευς Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Υποδεκανευς Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2021 ώρα 12:13
Γνωρίζουμε άμα στις επόμενες προκυρηξεις βγάλουν και για ΟΥΚ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΈΡΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HLEKTROLOGOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2021 ώρα 00:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Υποδεκανευς Υποδεκανευς Έγραψε:

Γνωρίζουμε άμα στις επόμενες προκυρηξεις βγάλουν και για ΟΥΚ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΈΡΩΝ
Καλησπέρα! Ναι θα εχει και θα μπορεις να δηλωσεις με 2 τροπους.
1) με απευθειας δηλωση στην προκυρηξη
2) με δηλωση κατα την καταταξη (την 2η-4η μερα)
Προτεινω την δηλωση κατα την καταταξη και οχι την απ ευθειας. Να σαι καλα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 45 4647 48 49 50>

??af?µ?ste?te st?? d??t?a?? t?p? Ellinikos-stratos.com