Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΠροκήρυξη Ειδικών Φρουρών (2019)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 618 619620 621 622 773>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
KostasDea342 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2019
Θέση: Έφεδρος ανθυπολ
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 117
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 20:43
Υπομονή αλάνια μου ! Θερμή παράκληση όχι απαισιόδοξα λόγια. Πήγε και μένα να με πάρει από κάτω το άγχος. Φτάνει νομίζω
Επιστροφή στην κορυφή
PAPAXITOS Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 16/Ιουνίου/2019
Status: Online
Πόντοι: 358
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 20:43
Ρε παλικαρια στη β' τι γινεται; Εμεις και οι αραχνες ειμαστε η θα φαμε καμια φολα; Δεν εχουμε καμια ενημερωση?
Επιστροφή στην κορυφή
SWAT. Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 26/Ιουλίου/2019
Πόντοι: 18
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 20:48
Εμενα μου παρουσιαστικε και προβλημα, τις τελευταιες μερες με ειχαν μεταταξει στο πεζικο 15 μερες πριν απολυθω απο το τους πεζοναυτες, και ειχα και αδεια και απλα πηγα να παρω το απολυτηριο μου απο εκει, εν το μεταξυ το απολυτηριο λεει οτι απολυθηκα πεζοναυτης με ειδικοτητα νοσοκομος, ακομα και το χαρτι του εφεδρου λεει πεζοναυτης αλλα στο πιστοποιητικο λεει οτι ημουν ειδικες δυναμεις αλλα μετα οτι μεταταχθηκα το πεζικο, Τι φαση πιστευεται τωρα; θα τα παρω τα μορια η τα χανω;
Επιστροφή στην κορυφή
PAPAXITOS Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 20:52
Αρχικά αποστάλθηκε από SWAT. SWAT. Έγραψε:

Εμενα μου παρουσιαστικε και προβλημα, τις τελευταιες μερες με ειχαν μεταταξει στο πεζικο 15 μερες πριν απολυθω απο το τους πεζοναυτες, και ειχα και αδεια και απλα πηγα να παρω το απολυτηριο μου απο εκει, εν το μεταξυ το απολυτηριο λεει οτι απολυθηκα πεζοναυτης με ειδικοτητα νοσοκομος, ακομα και το χαρτι του εφεδρου λεει πεζοναυτης αλλα στο πιστοποιητικο λεει οτι ημουν ειδικες δυναμεις αλλα μετα οτι μεταταχθηκα το πεζικο, Τι φαση πιστευεται τωρα; Θα τα παρω τα μορια η τα χανω;

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΕΕΙ. Α π ο λ ύ θ η κ ε Ο ρ ι σ τ ι κ ά Ως... ΤΙ; ΑΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΕΔ ΕΙΣΑΙ ΟΚ
Επιστροφή στην κορυφή
SWAT. Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 20:59
Οριστικα ως στρατιωτης πεζικου ρε φιλε, με κοψανε για ασημαντη αφορμη, επηδει ανεβασα ενα βιντεο στο φβ απο μια ασκηση, αλλα ουτε η πρωτη φορα ηταν που το εκανε καποιος ουτε η τελευταια. Ας το αφηνε στις 25 μερες φυλακη, αυτος ο πουτανας γιος ταξιαρχος το εστειλε και ποιο πανω και με κοψανε και ε. δ. αλλα επιδει ηταν στο τελος το απολυτηριο λεει πεζοναυτης ακομα και του εφεδρου.
Επιστροφή στην κορυφή
Contractor Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 29/Ιουνίου/2019
Πόντοι: 116
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:02

Οριστικα ως στρατιωτης πεζικου ρε φιλε, με κοψανε για ασημαντη αφορμη, επηδει ανεβασα ενα βιντεο στο φβ απο μια ασκηση, αλλα ουτε η πρωτη φορα ηταν που το εκανε καποιος ουτε η τελευταια. Ας το αφηνε στις 25 μερες φυλακη, αυτος ο πουτανας γιος ταξιαρχος το εστειλε και ποιο πανω και με κοψανε και ε. δ. αλλα επιδει ηταν στο τελος το απολυτηριο λεει πεζοναυτης ακομα και του εφεδρου.
Πέρα από το στρατιώτης πεζικού από που λέει το απολύθηκες από μονάδα πεζικού;
Επιστροφή στην κορυφή
Spik Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2019
Πόντοι: 107
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:02

Οριστικα ως στρατιωτης πεζικου ρε φιλε, με κοψανε για ασημαντη αφορμη, επηδει ανεβασα ενα βιντεο στο φβ απο μια ασκηση, αλλα ουτε η πρωτη φορα ηταν που το εκανε καποιος ουτε η τελευταια. Ας το αφηνε στις 25 μερες φυλακη, αυτος ο πουτανας γιος ταξιαρχος το εστειλε και ποιο πανω και με κοψανε και ε. Δ. Αλλα επιδει ηταν στο τελος το απολυτηριο λεει πεζοναυτης ακομα και του εφεδρου.

Δυστυχώς δεν παίρνεις τα μόρια φίλε αφού σε κόψανε. Ας λεει ο, τι θέλει το απολυτήριο, το τι λεει το πιστοποιητικό στρατολογικής κατάστασης μετράει.
Επιστροφή στην κορυφή
PAPAXITOS Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:08

Οριστικα ως στρατιωτης πεζικου ρε φιλε, με κοψανε για ασημαντη αφορμη, επηδει ανεβασα ενα βιντεο στο φβ απο μια ασκηση, αλλα ουτε η πρωτη φορα ηταν που το εκανε καποιος ουτε η τελευταια. Ας το αφηνε στις 25 μερες φυλακη, αυτος ο πουτανας γιος ταξιαρχος το εστειλε και ποιο πανω και με κοψανε και ε. Δ. Αλλα επιδει ηταν στο τελος το απολυτηριο λεει πεζοναυτης ακομα και του εφεδρου.

ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕΤΡΑΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΩΣ ΑΠΟΛΥΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΜΕΡΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΣΤΡ, ΚΑΤΑΣΤΑΣΗς, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΔΕΡΦΕ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
Πόντοι: 1799
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:08
Νικ λόγο από μόρια... Ε η αισιοδοξία δεν έβλαψε κανέναν.. πιστεύω σε αυτό κ θα δείξει η πορεία.. τουλάχιστον ας μπούνε άτομα που το θέλουν κ το αξιζουν... Απλά δεν είμαι Παρτακιας!!! Δεν μ. αρεσει αυτό το πράγμα..
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
SWAT. Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:09
Απο μοναδα ειδικων δυναμεων λεει, και το χαρτι του εφεδρου, που για να βγηκαν τετεια χαρτια ηταν στα τελευταια τις θητειας, εφαγα 8 μιση μηνες στις ειδικες δυναμεις δεν ειναι τουλαχιτον κριμα και αδικα να χανω τα μορια; μετα αν δεν μου τα εκλαβουν τα μορια αυτα σε δευτερη φαση θα κανω ενσταση στον ασεπ και να το δει βαθυτερα το θεμα γιατι οχι μιλωντας για μενα αλλα φθα οποιο παιδι και να ηταν ειναι κριμα ενω εκανε ολη την θητεια στις ε. δ να μην παρει τα μορια για κατι μερες.
Επιστροφή στην κορυφή
PAPAXITOS Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:12

Απο μοναδα ειδικων δυναμεων λεει, και το χαρτι του εφεδρου, που για να βγηκαν τετεια χαρτια ηταν στα τελευταια τις θητειας, εφαγα 8 μιση μηνες στις ειδικες δυναμεις δεν ειναι τουλαχιτον κριμα και αδικα να χανω τα μορια; Μετα αν δεν μου τα εκλαβουν τα μορια αυτα σε δευτερη φαση θα κανω ενσταση στον ασεπ και να το δει βαθυτερα το θεμα γιατι οχι μιλωντας για μενα αλλα φθα οποιο παιδι και να ηταν ειναι κριμα ενω εκανε ολη την θητεια στις ε. Δ να μην παρει τα μορια για κατι μερες.

Ο ΑΣΕΠ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΟΠΟΤΕ ΜΑΤΑΙΟ.
Επιστροφή στην κορυφή
Player7 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 23/Αυγούστου/2019
Πόντοι: 518
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:14
Τη γνησιοτητα των εγγραφων ο Ασεπ δε θα την ελενξει; Τις ενστασεις που τις κανεις; Στον ασεπ δε τη κανεις;
Επιστροφή στην κορυφή
nick521 Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 13/Αυγούστου/2019
Πόντοι: 221
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:15
Εχεις απολυτο δικιο κακως το εγραψα ετσι
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
Πόντοι: 1799
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:16
Δεν θέλω να ακούω για αγχωλιτικα εδώ μέσα κ χαζομάρες από παιδιά που έχουν ζωή μπροστά.. όλα καλά θα πάνε.. τίποτα δεν τελείωσε παίδες όλα τώρα ξεκινάμε!!! Θα περιμένουμε ακόμη καί σαν επιλαχών!!
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Dea pz Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Ιουλίου/2019
Πόντοι: 848
Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2019 ώρα 21:16
Το μήκος τ μετράνε από Την βαλβίδα κανονικά έτσι ; Οποίος γνωρίζει ας πει.. κ κανοια συμβουλή γ το χιλιάρι
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 618 619620 621 622 773>