Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

523 ΤΠ - Μαυροδένδρι Κοζάνης

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Sotiris Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Sotiris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2012 ώρα 17:04
Γεια σaς παιδια. εγω παρουσιαζωμαι 31-01-12... μετα μπορω να δηλωσω κυπρο?
Επιστροφή στην κορυφή
panos_ath Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 12/Ιανουαρίου/2012
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 12
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση panos_ath Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2012 ώρα 18:09
Ναι μπορεις.
Επιστροφή στην κορυφή
rexlex1100 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2012
Πόντοι: 33
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση rexlex1100 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Απριλίου/2012 ώρα 21:01
Παιδια το στρατοπεδω ειναι καλο με εγκαταστασεις του Και τα Στελεχη ειναι καλα Αυτο το καιρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Savvasilos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Savvasilos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2012 ώρα 19:37

Παίδες επειδή και εγώ για Κοζάνη είμαι απο Θεσσαλονίκη μήπως ξέρει κανείς άν μπορώ μετά τις 40 μέρες

που είναι η βασική εκπαίδευση να δηλώσω για υεα πεζικού και να πάω Κρήτη;(βασικά δέν ξέρω το πότε πρέπει να δηλώσω)

το χαρτί βέβαια δέν το έχω πάρει αλλά ενημερώθηκα απο το stratologia.gr

ότι είμαι στο πεζικό στα βαρέα όπλα και θα ήθελα να πάω ΥΕΑ

Επιστροφή στην κορυφή
Savvasilos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Savvasilos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Απριλίου/2012 ώρα 13:10
Κανείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κώστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2012 ώρα 04:07
Παιδιά παρουσιάζομαι 14 Μαίου στην Κοζάνη. Μπορώ να δηλώσω να μείνω Κοζάνη στο 523 μετά την ορκωμοσία, να μην πάρω μετάθεση για κάποιο άλλο στρατόπεδο μπορώ ή δν γίνεται θα το απορίψουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10564
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2012 ώρα 12:49
Όχι, δεν γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Πόντοι: 10564
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαΐου/2012 ώρα 20:33
Για συνταντήσεις και γνωριμία πριν τη κατάταξη υπάρχει και το παρακάτω θέμα

2012 Γ ΕΣΣΟ - 523 ΤΠ (Κοζάνη)
Επιστροφή στην κορυφή
rexlex1100 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2012
Πόντοι: 33
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση rexlex1100 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2012 ώρα 03:08

Γεια μια ερωτηση αμα εχεις παρει αναβολη για οικονομικους λογους παιζει ρολο στην τοποθετηση σου κοντα στην περιοχη οταν ορκιστεις δηλαδη να σε φερουν κοντα στην πολη σου.

Επιστροφή στην κορυφή
Bill-nurse Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2015
Πόντοι: 14
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Bill-nurse Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 18:40
Καλησπέρα πηγαίνω αύριο στο Μαυροδένδρι για σπεν απο το 106 στο αμύνταιο. Η ειδικότητα μου είναι Ν/Τ έχει κανένας ιδέα τι παίζει με σπεν κλπ; Εγω δηλαδή θα κάνω κανονικά τα σπεν του πυροβολικού;
Επιστροφή στην κορυφή
Karpathia Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Karpathia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2017 ώρα 10:19
ΣΠΕΝ Μαυροδενδριου σου ερχομαστεεεε! Αντε να δουμε τι θα δουμε...
Απ οτι λενε για ΚΕΝ ειναι νορμαλ τα πραματα, για να δουμε και τα ΣΠΕΝ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 2 34